Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21758
 
Piątek / Friday (1995) Napisy PL
Murzyńskie "getto" w Los Angeles, piątkowe popołudnie. Craig Jones, chłopak dopiero co wyrzucony z pracy i jego kolega Smokey, wygadany, błaznujący nastolatek, którego cała egzystencja kręci się wokół palenia marihuany, rozmawiają, robią sobie kawały, dowcipkują i obserwują otoczenie. Smokey próbuje też nakłonić Craiga do zaciągnięcia się prawdziwym jointem. Marihuana, którą palą, pochodzi od dealera i Smokey miał ją sprzedać. Kiedy dealer upomina się o należność, Smokey próbuje się wyłgać. Jednak dealer daje Smokey'owi czas do 10 wieczorem - albo zwróci 200 dolarów, albo zginie.
Piątek  Friday  1995  Napisy  PL 

Dodano: 1179 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 1391 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ekipa z Newcastle / Geordie Shore - Sezon 2 Odcinek 10
Ósemka atrakcyjnych bohaterów wprowadzi się do nowego apartamentu, a każdy z nich będzie chciał zacząć nowy etap swojego życia… Kamery pokażą Wam wszystko: codzienne sytuacje, radości i kłopoty, imprezy i dramaty… A przede wszystkim to, czego współlokatorzy z New Castle spragnieni są najbardziej, czyli romanse i uczuciowe burze – będzie za kogo trzymać kciuki.
Ekipa  z  Newcastle  Geordie  Shore  Sezon  2  Odcinek  10 

Dodano: 975 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 2130 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Na Wspólnej Odcinek 1416
Sławek źle znosi pobyt w szpitalu. Dudek niechętnie idzie na spotkanie autorskie z okazji wydania książki. Nieoczekiwanie wita go tłum wiwatujących ludzi. Książka okazuje się sukcesem. Na prezentację przychodzi też gość, którego widok szokuje Jerzego. Igor chce podjąć pracę na budowie. Wyjaśnia Ewie, że w ten sposób zamierza przeprowadzić dziennikarskie śledztwo. Kierownik budowy zatrudnia młodego Nowaka. Igor zaczyna zagadywać współpracowników i zbierać informacje do artykułu, gdy niespodziewanie Sara zjawia się na budowie.
Na  Wspólnej  Odcinek  1416 

Dodano: 1367 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1553 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Trudne Sprawy Sezon 3 Odcinek 14
„Trudne sprawy” to codzienny serial paradokumentalny. Prezentujemy w nim poruszające, chwytające za serce historie, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. To opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach, tajemnicach ludzi żyjących tuż obok nas. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innych bohaterów.
Trudne  Sprawy  Sezon  3  Odcinek  14 

Dodano: 1008 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1404 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Korporacja / The Corporation (2003) Lektor PL
Krytyczna analiza historii, wewnętrznej struktury, kontrowersyjnych mechanizmów i potencjalnych kierunków rozwoju korporacji międzynarodowych. Film docieka społecznych i politycznych konsekwencji działalności korporacji, które pojawiły się 150 lat temu jako jednostki prawne o zaskakująco szerokich uprawnieniach i możliwościach. Pod względem prawnym korporacja jest osobą, więc twórcy filmu zastanawiają się, jaką osobowość miałaby ta "osoba". Przeplatając zdjęcia archiwalne, animacje, reklamy i liczne wywiady z dyrektorami, brokerami, ekonomicznymi guru i dysydentami, Achbar i Abbot stworzyli gęsty, wielowarstwowy film, który nie pomija żadnej charakterystycznej cechy korporacji.
Korporacja  The  Corporation  2003  Lektor  PL 

Dodano: 1408 dni temu Od: nick Wyświetlony: 545 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nie jesteśmy puszczalskie (2009) PL
Dokument HBO Polska, który opowiada o coraz częściej spotykanym zjawisku świadczenia usług seksualnych przez nastolatki. Film jest próbą odpowiedzi na pytanie, co skłania młode dziewczyny z dobrych domów do tego, by sprzedawać swoje ciała dużo starszym mężczyznom. Dominika, Iwona i Basia to pozornie normalne dziewczyny z sąsiedztwa. Najlepsze uczennice w klasie, super ubrane, szczęśliwe, uśmiechnięte licealistki z dobrych domów. Tak jak wszystkie nastolatki uwielbiają wspólne wypady na zakupy i długie rozmowy w kawiarniach. Różnica polega na tym, że dziewczyny na swoje kieszonkowe ciężko zapracowały, umilając czas dużo starszym od siebie biznesmenom, panom w delegacji czy przypadkowym mężczyznom z Internetu.
Nie  jesteśmy  puszczalskie  2009  PL 

Dodano: 1409 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1240 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Action Replayy (2010) Napisy PL
Bunty (Aditya Roy Kapoor) jest zadeklarowanym wrogiem małżeństwa i trudno mu się dziwić. Jego rodzice: zamożny, lecz oszczędny właściciel znanej restauracji, Kishen (Akshay Kumar) i zakupoholiczka Mala (Aishwarya Rai) nie cierpią się od młodych lat, a związek ten został zaaranżowany przez ich konserwatywnych rodziców. W 35. rocznicę ślubu dochodzi między nimi do kłótni ostatecznej i para zamierza się rozwieść. Bunty postanawia za wszelką cenę do tego nie dopuścić i kradnie wehikuł czasu skonstruowany przez dziadka jego dziewczyny, genialnego naukowca (Randhir Kapoor). Ma jasno wytyczony cel: sprawić, aby rodzice pobrali się z miłości. Nie podejrzewa nawet, jak ciężkie okaże się to zadanie.
Action  Replayy  2010  Napisy  PL 

Dodano: 1370 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1431 | Komentarzy: 0
Brak oceny
90210 - Sezon 3 Odcinek 21
Spin-off popularnego w latach 90. młodzieżowego serialu Beverly Hills, 90210. 8 września 2009 roku miał swoją premierę 2 sezon. Pilotażowy odcinek, wyemitowany 2 września 2008 roku, obejrzało około pięciu milionów widzów. Był to jeden z najwyższych wyników oglądalności, jaki zanotowała stacja CW. Liczba była o tyle imponująca, że pilotażowy odcinek wyemitowano w tym samym czasie co America’s Got Talent i Doktor House. Bohaterami serialu jest nastoletnie rodzeństwo, Annie i Dixon, które wraz z rodzicami przeprowadza się z Kansas do Beverly Hills. Przeprowadzka spowodowana była decyzją o zamieszkaniu z babcią rodzeństwa, Tabithą Wilson, byłą gwiazdą telewizyjną, i opieką nad nią. Dodatkowo Harry Wilson, ojciec Annie i Dixona, zostaje dyrektorem miejscowej szkoły średniej, do której uczęszcza rodzeństwo.
90210  Sezon  3  Odcinek  21 

Dodano: 1192 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 4222 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Revenge - Sezon 1 Odcinek 18
Serial skupia się na młodej kobiecie przyjętej do społeczności ludzi, którzy nie mają pojęcia, że znajduje się wśród nich tylko po to, aby zemścić się na tych, którzy zniszczyli jej rodzinę.
Revenge  Sezon  1  Odcinek  18 

Dodano: 967 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 712 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Jay i Cichy Bob kontratakują/Jay and Silent Bob Strike Back (2001)
Jay (Jason Mewes) i Cichy Bob (Kevin Smith) to dwaj handlarze narkotyków. Pewnego dnia dowiadują się, że ich stary i dobry przyjaciel Banky Edwards (Jason Lee) wyjechał do Hollywood, by wyprodukować film na podstawie komiksu "Bluntman & Chronic" - którego dwaj bohaterowie są wzorowani na postaciach Jaya i Cichego Boba - bez ich zgody. Jakby tego było mało, Jay i Cichy Bob odkrywają, że fani komiksu opluwają ich w Internecie za to, że się zaprzedali Hollywood. Dwaj kumple postanawiają nie dopuścić do produkcji filmu i wyruszają w podróż na drugi koniec kraju - do Hollywood...
Jay  i  Cichy  Bob  kontratakująJay  and  Silent  Bob  Strike  Back  2001 

Dodano: 1409 dni temu Od: nick Wyświetlony: 869 | Komentarzy: 0
Brak oceny