Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21987
 
Faster (2010) Napisy PL
Były gangster (Dwayne Johnson) po 10 latach w końcu zemści się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jego brata, który zginął podczas napadu. Napad był jednocześnie pułapką zastawioną na braci.
Faster  2010  Napisy  PL 

Dodano: 1516 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 400 | Komentarzy: 0
Brak oceny
The Voice of Poland Odcinek 10
Ania Dąbrowska, Kayah, Andrzej Piaseczny i Adam „Nergal” Darski staną do muzycznej walki by odnaleźć najlepszy głos w Polsce. Cztery osobowości polskiej sceny muzycznej wraz ze sztabem specjalistów pomogą uczestnikom postawić pierwszy krok w zawodowej karierze. Podzielą się swoimi doświadczeniami, udzielą najważniejszych wskazówek.
The  Voice  of  Poland  Odcinek  10 

Dodano: 1240 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 18426 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Rio 2 (2014) Napisy PL
Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.
Rio  2  2014  Napisy  PL 

Dodano: 269 dni temu Od: online Wyświetlony: 1085 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Prosto w serce - Sezon 1 Odcinek 127
Konstancja próbuje przeprosić Artura za aferę z walką na ringu. Po ponownym zbadaniu sprawy mecenas Makowski potwierdza, że uzyskanie opieki nad dziećmi przez Konstancję to jedyny sposób, by mogły one wrócić do domu. Monika podejmuje decyzję o odejściu z firmy. Robert mówi Rafałowi, że w kamienicy, którą ten zamierza kupić, mieszkają lokatorzy. Jednym z nich jest Monika. Góra wprowadza się do Cezarego.
Prosto  w  serce  Sezon  1  Odcinek  127 

Dodano: 1292 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 5374 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Anatomia Prawdy / Body of proof - Sezon 3 Odcinek 2
Dr Megan Hunt (Dana Delany) należy do grupy światowej sławy neurochirurgów. Niestety, wskutek obrażeń doznanych w wypadku samochodowym, musi zakończyć pracę na sali operacyjnej. Zaczyna wykorzystywać swoją wiedzę pracując jako lekarz sądowy. Do rozwiązywania zagadek kryminalnych często stosuje niekonwencjonalne metody, które nie zawsze podobają się jej przełożonym, zwłaszcza, że kobieta nie ma pod tym względem żadnych granic.
Anatomia  Prawdy  Body  of  proof  Sezon  3  Odcinek  2 

Dodano: 759 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 696 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Plebania Odcinek 1696
Janusz przekazuje swojemu szefowi informacje dot. Seby, m.in. że sprzedaje narkotyki. Tracz chce wiedzieć o nim wszystko. Joanna zastanawia się, skąd Seba ma takie nieprawdziwe zdjęcie. Sprawdziła, że to nie był fotomontaż. Jagna przychodzi do Karola do ratusza. Agnieszka sekretarka nie pozwala na kontakt z burmistrzem, Karol podobno jest bardzo zajęty. Jagna jednak stawia na swoim. Wkracza do gabinetu i prosi o pomoc dla Seby, który jest w niebezpieczeństwie. Karol telefonuje do Tracza. Tracz zapewnia, że Karolowi i Jagnie nic nie grozi ale problem zamierza zlikwidować? Joanna spotyka się z Sebą i pokazuje mu zdjęcie Seby w jej objęciach.
Plebania  Odcinek  1696 

Dodano: 1298 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 324 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pierwsza Miłość Odcinek 1451
Pomimo silnych skurczów Kinga decyduje, że sama poprowadzi samochód i pojedzie do szpitala. Po długich chwilach oczekiwania Adam wita na świecie syna, Maćka. Emilka zaczyna wierzyć, że ma pecha i nigdy nie ułoży sobie życia. Kiedy zasypia, Bartek szeptem wyznaje jej miłość. Sabina krytycznie ocenia siebie na zdjęciach zrobionych podczas sesji. Wszyscy są zdumieni, że ma kompleksy. Sabina zwraca się z prośbą do Oli, by dała jej numer telefonu do chirurga plastycznego, który operował jej bliznę.
Pierwsza  Miłość  Odcinek  1451 

Dodano: 1130 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1823 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Harry Potter i Książę Półkrwi / Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) Napisy PL
Lord Voldemort zaciska swoją złowieszczą pętlę wokół świata Mugoli i czarodziejów, a Hogwart przestaje być jak dawniej - bezpieczną przystanią. Harry podejrzewa, że niebezpieczeństwo może czaić się w samym zamku, ale Dumbledorowi zależy raczej na przygotowaniu go do ostatecznego starcia, które jego zdaniem nastąpi niebawem. Razem usiłują znaleźć broń zdolną skruszyć zapory Voldemorta. Harry'emu coraz bardziej podoba się Ginny...niestety, Dean Thomas jest nią również zainteresowany. Lavender Brown dochodzi do wniosku, że Ron jest jej przeznaczeniem, nie bierze tylko pod uwagę czekoladek Romildy Vane! No i oczywiście Hermiona, przeżywająca męki zazdrości, lecz zdecydowana nie ujawniać uczuć.
Harry  Potter  i  Książę  Półkrwi  Harry  Potter  and  the  Half-Blood  Prince  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1514 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1030 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nowe Szaty Króla 2: Kronk - nowe wcielenie (2005) [Dubbing PL
Po dzikich i zwariowanych przygodach z Pachą i królem Kuzko, pełen uroku osiłek, były giermek rządnej władzy Yzmy, wiedzie szczęśliwe i spokojne życie jako szef kuchni we własnej restauracji. Rozpoczyna się jednak zupełnie nowa, szalona przygoda, gdy u Kronka zjawia się lama z informacją, że jego tata wybiera się do niego z wizytą. Chcąc popisać się przed tatą i wyglądać na prawdziwego człowieka sukcesu, za sprawą przebiegłej czarownicy Yzmy, Kronk zgotował sobie nie lada kłopoty. Po wielu gafach i wreszcie potężnej eksplozji sera w restauracji przekonuje się, dzięki pomocy przyjaciół - starych i nowych - że najlepiej jest być sobą i pozostać we własnej skórze, a nie stroić w „nowe szaty”. więcej
Nowe  Szaty  Króla  2  Kronk  nowe  wcielenie  2005  Dubbing  PL 

Dodano: 1502 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1581 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Hannibal Sezon 1 Odcinek 5
Hannibal odcinek online Will Graham (Hugh Dancy) wraz z FBI tropi seryjnych morderców. Dzięki swojemu unikalnemu tokowi myślenia jest w stanie wczuć się w rolę każdego – nawet psychopaty. Niestety trafia na zabójcę, którego umysł jest skomplikowany nawet dla niego. Wtedy prosi o pomoc dr Lecter (Mads Mikkelsen), jednego z najlepszych psychiatrów w kraju. Odtąd wraz z błyskotliwym doktorem, Will i Hannibal tworzą zgrany duet, dla którego nie istnieje zbrodniarz nie do złapania. Gdyby tylko Will wiedział z kim w rzeczywistości pracuje…
Hannibal  Sezon  1  Odcinek  5 

Dodano: 646 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 255 | Komentarzy: 0
Brak oceny