Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 20976
 
X Factor Sezon 3 Odcinek 8
Przed nami kolejny sezon programu „X Factor„! Nowi uczestnicy, nowe i jeszcze większe emocje. A przede wszystkim nowe jury! Obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiądzie w nim Tatiana Okupnik. Czy doda pikanterii jury? Nowy skład sędziowski wysłucha tysięcy piosenek, wokalistów, duetów i chórków. Wszystko po to, aby odszukać największy talent i największą charyzmę nowej edycji muzycznego show.
X  Factor  Sezon  3  Odcinek  8 

Dodano: 503 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1474 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zagubiona autostrada / Lost Highway (1997) Lektor PL
Film ukazujący rzeczywistość z pogranicza snu i jawy. Muzyk jazzowy podejrzewa swą żonę o niewierność. Potem zaczyna otrzymywać tajemnicze przesyłki z kasetami video. Wezwana policja prowadzi dyskretne śledztwo, aż znajduje zwłoki zamordowanej żony.
Zagubiona  autostrada  Lost  Highway  1997  Lektor  PL 

Dodano: 1067 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 565 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Komisarz Alex Sezon 3 Odcinek 5 (31)
Komisarz Alex odcinek online to wartka akcja i trzymająca w napięciu opowieść rozgrywana w najciekawszych miejscach Łodzi. Jej integralnym, jeśli nie najważniejszym elementem są emocje wynikające z relacji policyjnego psa Alexa z zespołem detektywów, walczących z różnymi obliczami przestępczości. Alex dzięki swoim niezwykłym, niemal ludzkim cechom, zyskał zaufanie partnerów w pracy.
Komisarz  Alex  Sezon  3  Odcinek  5  31 

Dodano: 522 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 942 | Komentarzy: 0
Brak oceny
11 września: Niewygodne fakty (2006) Lektor PL
11 września 2001 to data, która zmieniła bieg historii świata. Tego dnia miała miejsce seria ataków terrorystycznych przeprowadzonych na terytorium Stanów Zjednoczonych za pomocą uprowadzonych samolotów. Po przejęciu kontroli nad maszynami, terroryści skierowali je na znane obiekty na terenie USA. Dwa z nich rozbiły się o bliźniacze wieże World Trade Center w Nowym Jorku, trzeci z nich zniszczył część Pentagonu. Ostatni samolot rozbił się w Pensylwanii. W zamachu zginęły 2752 osoby. Film przedstawia dochodzenie prowadzone krok po kroku, nigdzie nieopublikowane, unikatowe zdjęcia i hipotezy z tym związane. Co stało się z dowodami z uderzenia samolotu w Pentagon? Co stało się ze skrzydłami samolotu, silnikami oraz ogonem?
11  września  Niewygodne  fakty  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1294 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 806 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Mentalista / The Mentalist - Sezon 5 Odcinek 14
Tytułowym bohaterem serialu jest Patrick Jane (Simon Baker), który pracuje jako niezależny prywatny detektyw i konsultant w Kalifornijskim Biurze Śledczym. Wcześniej, dzięki niezwykłemu talentowi obserwacji i dedukcji, udawał on medium wykorzystując naiwność innych ludzi. Jednak gdy seryjny morderca Red John zabił jego żonę i córkę postanowił porzucić dotychczasowy zawód i pomagać policji. Stosując swoje zdolności oraz wykorzystując takie metody jak sugestia, hipnoza czy manipulacja potrafi rozwiązać najróżniejsze sprawy kryminalne.
Mentalista  The  Mentalist  Sezon  5  Odcinek  14 

Dodano: 557 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 915 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Przyjaciółki Sezon 2 Odcinek 8 (Odcinek 21)
Bohaterkami nowego serialu „Przyjaciółki” są cztery kobiety, znające się jeszcze z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się ,że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.
Przyjaciółki  Sezon  2  Odcinek  8  Odcinek  21 

Dodano: 505 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 5878 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Na zakręcie życia / When a Man Falls in the Forest (2007) Lektor PL
Trzech mężczyzn i jedna kobieta próbują odnaleźć sens własnego życia. Podczas tych poszukiwań w ich świecie zajdą zaskakujące zmiany. Karen, aby uciec od monotonii życia i samotności, zostaje złodziejką. Nie potrafi już kochać swojego partnera Garyego, który bezskutecznie próbuje wskrzesić łączącą ich kiedyś więź. To poruszająca opowieść o poszukiwaniu życiowego celu i namiętnościach, jakie kierują ludźmi podczas prób znalezienia samego siebie.
Na  zakręcie  życia  When  a  Man  Falls  in  the  Forest  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1289 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 579 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ostrożnie z dziewczynami / The Sweetest Thing (2002) DVD Lektor PL
"Ostrożnie z dziewczynami" to fantastyczna komedia romantyczna. Zwariowane i piękne przyjaciółki robią dużo zamieszania, gdziekolwiek się pojawią. Lubią się dobrze bawić. Chłopcy za nimi szaleją, ale one tylko z nich żartują. Jednak któregoś dnia coś się zmieni- Christina zakocha się na zabój. Zabierze ze sobą przyjaciółki w zwariowaną podróż, aby odnaleźć spotkanego w dyskotece przystojniaka i przekonać się, czy to naprawdę mężczyzna jej życia.
Ostrożnie  z  dziewczynami  The  Sweetest  Thing  2002  DVD  Lektor  PL 

Dodano: 210 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 962 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Jesteśmy z przyszłości 2 / My iz budushchego 2 (2010) Napisy PL
Bohaterowie pierwszej części filmu, Borman i Czerep, biorą udział w rekontrukcji jednej z bitew II wojny światowej. Nieoczekiwanie, wraz z dwoma Ukraińcami, Taranem i Sierym trafiają w środek piekła operacja lwowsko-sandomierskiej. Muszą nie tylko przeżyć, ale też uratować przyszłość...
Jesteśmy  z  przyszłości  2  My  iz  budushchego  2  2010  Napisy  PL 

Dodano: 1305 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1049 | Komentarzy: 0
Brak oceny
90210 - Sezon 4 Odcinek 6
Spin-off popularnego w latach 90. młodzieżowego serialu Beverly Hills, 90210. 8 września 2009 roku miał swoją premierę 2 sezon. Pilotażowy odcinek, wyemitowany 2 września 2008 roku, obejrzało około pięciu milionów widzów. Był to jeden z najwyższych wyników oglądalności, jaki zanotowała stacja CW. Liczba była o tyle imponująca, że pilotażowy odcinek wyemitowano w tym samym czasie co America’s Got Talent i Doktor House. Bohaterami serialu jest nastoletnie rodzeństwo, Annie i Dixon, które wraz z rodzicami przeprowadza się z Kansas do Beverly Hills. Przeprowadzka spowodowana była decyzją o zamieszkaniu z babcią rodzeństwa, Tabithą Wilson, byłą gwiazdą telewizyjną, i opieką nad nią. Dodatkowo Harry Wilson, ojciec Annie i Dixona, zostaje dyrektorem miejscowej szkoły średniej, do której uczęszcza rodzeństwo.
90210  Sezon  4  Odcinek  6 

Dodano: 1045 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 3717 | Komentarzy: 0
Brak oceny