Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21665
 
Jasminum (2006) PL
Dziejące się współcześnie "Jasminum" (łacińska nazwa jaśminu) opowiada historię tajemniczą i magiczną, pełną zmysłowych zapachów, wypełnioną szczególnym światłem jakie roztacza wokół siebie miłość. Klasztor, w którym toczy się akcja filmu, nie różniłby się od innych, gdyby nie fakt, że trzech mieszkających tam zakonników posiada pewną niezwykłą cechę. Każdy z nich pachnie innym, owocowym zapachem: jeden czeremchą, drugi czereśnią, a trzeci śliwą, a zapachy te mają szczególne właściwości... Pewnego dnia do klasztoru przyjeżdża młoda konserwatorka malarstwa, która otrzymuje zlecenie odnowienia tamtejszych obrazów. Natasza pojawia się w Jaśminowie wraz ze swoją 5-letnią córką Gienią.
Jasminum  2006  PL 

Dodano: 1384 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 319 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Intelligence - Sezon 1 Odcinek 8
Intelligence odcinek online Gabriel Black (Josh Holloway) ma wbudowany mikrochip, przez który jest połączony z internetem, telefonem oraz danymi satelitarnymi. Znając wszystkie informację odnośnie ochrony Stanów Zjednoczonych, staje się celem przestępców. Do jego ochrony zostaje wytypowana asystentka, Riley Neal (Meghan Ory).
Intelligence  Sezon  1  Odcinek  8 

Dodano: 275 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 402 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Klan Odcinek 2580
Klan – najdłużej emitowany polski serial telewizyjny. Opowiada on o wielopokoleniowej warszawskiej rodzinie Lubiczów, przedstawia typowe społeczne problemy i daje Polakom pouczające przykłady, jak należy je rozwiązywać. Akcja każdego odcinka rozgrywa się dokładnie w dniu jego wyemitowania – tak więc obejmuje on najwyżej jedną dobę z życia bohaterów.
Klan  Odcinek  2580 

Dodano: 216 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 992 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Bridget Jones: W Pogoni za Rozumem / Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) Lektor PL
W tej kontynuacji pamiętnika odnajdujemy Bridget, tam gdzie ją zostawiliśmy - w ramionach przystojnego prawnika Marka Darcy (Colin Firth). Mark toleruje (prawie) wszystkie ataki zazdrości Bridget. Dlaczego bowiem każda kobieta w Londynie, łącznie z nową długonogą stażystką pracującą z Markiem, nie miałaby pragnąć odebrać takiego faceta pulchnej, popełniającej gafy Bridget ?Wraz z pojawieniem się zagrożenia, różowe obłoczki nad głową Bridget stają się ciemnymi chmurami, a jej związek z Darcy'm musi przejść poważną próbę. Kiedy wydaje się, że burza jest nieunikniona, na horyzoncie pojawia się były szef Bridget i niepoprawny kobieciarz Daniel Cleaver (Hugh Grant).Panna Jones - symboliczna bohaterka samotnych, pracujących kobiet - dryfuje wśród krępujących sytuacji i romantycznych nieporozumień, przez cały czas usiłując radzić sobie z zawirowaniami otaczającego ją świata.
Bridget  Jones  W  Pogoni  za  Rozumem  Bridget  Jones  The  Edge  of  Reason  2004  Lektor  PL 

Dodano: 1383 dni temu Od: tral Wyświetlony: 985 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Suburgatory - Sezon 2 Odcinek 4
Samotny ojciec, który chce jak najlepiej do swojej córki, przeprowadza się z pełnego wygód apartamentu na Manhattanie do domu na przedmieściach. Wkrótce po przybyciu Tess odkrywa, że życie tam jest bardziej przerażające niż jakikolwiek horror w kinach. Serial ma być satyrycznym spojrzeniem na życie na przedmieściach.
Suburgatory  Sezon  2  Odcinek  4 

Dodano: 749 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 352 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Tylko Muzyka / Must be the Music – Sezon 6 Odcinek 5
„Tylko muzyka. Must be the music” to nowe muzyczne talent show, w którym zobaczymy najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Wyłonieni w drodze eliminacji powalczą o sławę, pieniądze i sympatię widzów. Z pewnością spróbują zaskoczyć nas swoim głosem, umiejętnością gry, niebanalną osobowością, a także własnymi piosenkami.
Tylko  Muzyka  Must  be  the  Music  Sezon  6  Odcinek  5 

Dodano: 423 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1551 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Mumia powraca / Mummy Returns, The (2001) Lektor PL
Jest rok 1935. Rick O'Connell i Evelyn są szczęśliwą parą małżeńską. Mieszkają w Londynie, gdzie wychowują ośmioletniego synka Alexa. Ciąg nieprzewidzianych wypadków sprawia, że zabalsamowane ciało Imhotepa powraca do życia w statecznych salach British Museum. Imhotep - Mumia nie daje za wygraną i gotowy jest zrobić wszystko, aby zapewnić sobie nieśmiertelność. W tym samym czasie, w innym zakątku ziemi na wolność wydostaje się jeszcze jedna mroczna siła, powołana do życia dzięki tajemniczym rytuałom staroegipskiego mistycyzmu. Swoją mocą jest ona w stanie dorównać, a może i prześcignąć Imhotepa. Kiedy dwie siły podejmują ze sobą walkę, losy całego świata wiszą na włosku. Jedynym ratunkiem może okazać się bezzwłoczna interwencja O'Connellów, którzy w desperacji podejmują
Mumia  powraca  Mummy  Returns  The  2001  Lektor  PL 

Dodano: 1386 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1156 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zagubiona tożsamość / Lost Girl - Sezon 1 Odcinek 1
Bo dorastała w normalnej rodzinie i nigdy nie miała powodu sądzić, że jest czymś innym niż zwykłą dziewczyną. Przekonała się jednak, że jest sukubem - istotą żywiącą się ludzką energią seksualną. Jej chłopak przypłacił te wiedzę własnym życiem. Przerażona Bo uciekła z domu, i ku swemu zdumieniu odkryła, że świat jest pełen Fae, istot jej podobnych - ukrywających się od wieków wśród normalnych ludzi i potajemnie, w rozmaity sposób, karmiących się nimi. Choć czuje ulgę, że nie jest samotna, Bo decyduje, że nie będzie w pełni żyła ani w jednym, ani w drugim świecie, i szuka złotego środka, by móc trwać miedzy nimi. Równocześnie stara się odkryć, skąd wzięła się jej niezwykła moc. Natura sukuba wplątuje Bo w trójkąt miłosny z Dysonem (zmiennokształtnym i detektywem wydziału zabójstw w jednej osobie) oraz Loren, lekarką, która w naukowy sposób poszukuje metody, by dać Bo samokontrolę, której ta rozpaczliwie poszukuje.
Zagubiona  tożsamość  Lost  Girl  Sezon  1  Odcinek  1 

Dodano: 1164 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 2001 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Oblicza śmierci / Faces of Death (1978) Napisy PL
Film wiele materiałów, które zostały utrwalone na taśmie przypadkiem bądź celowo. Są to wszelkiego rodzaju sceny wypadków, egzekucji lub scen z autopsji. które omawia prowadzący Dr. Francis B. Grцss. Wiele osób się spiera czy zdjęcia są prawdziwe czy też zrobione na potrzeby filmu...
Oblicza  śmierci  Faces  of  Death  1978  Napisy  PL 

Dodano: 1126 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 1590 | Komentarzy: 0
Brak oceny
RV: Szalone wakacje na kółkach / RV: Runaway Vacation (2006) Lektor PL
Rodzina Munro już cieszy się na myśl o długo oczekiwanych, wymarzonych wakacjach na Hawajach. Jednak szef taty poleca mu wziąć udział w zebraniu w Kolorado, w przeciwnym razie zwolni go z pracy. Bob Munro (Williams) musi szybko wymyślić plan awaryjny... Wynajmuje więc duży, kampingowy samochód i zabiera swoją niesforną rodzinę na cudowną wyprawę... do Kolorado. Ma nadzieję, że podczas wspólnej przygody i przebywania razem uda mu się podreperować napięte stosunki i odbudować rodzinne więzi. Od początku jednak staje się jasne, że będzie to szalenie wyboista i zarazem przekomiczna droga.
RV  Szalone  wakacje  na  kółkach  RV  Runaway  Vacation  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1382 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1736 | Komentarzy: 0
Brak oceny