Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 22126
 
Castle - Sezon 5 Odcinek 19
Niezwykle popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle (Nathan Fillion), nie przypadkiem jest przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, które opisał wcześniej w swoich książkach. Rick zaciekawiony sprawą postanawia pomóc pani detektyw (Stana Katic) w rozwikłaniu tej misternej zagadki, jak i kolejnych, co wcale nie budzi jej zachwytu…
Castle  Sezon  5  Odcinek  19 

Dodano: 787 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 382 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Banshee Sezon 2 Odcinek 6
Serial Banshee ma opowiadać o byłym skazańcu i złodzieju, który na skutek zbiegu sprzyjających okoliczności zostaje szeryfem w miasteczku Banshee. Po objęciu tej posady nie zamierza jednak zrywać znajomości w półświatku, a wręcz przeciwnie, ma zamiar w pełni wykorzystac fakt iż jest jednocześnie ścigającym i ściganym.
Banshee  Sezon  2  Odcinek  6 

Dodano: 468 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1025 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nie rób scen Odcinek 3
Nie rób scen online Bohaterki serialu “Nie rób scen” idą przez życie przebojem, z energią i poczuciem humoru mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są prawdziwe i waleczne. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawiejak Kate Moss i biodra prawie jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. Prawdziwe życie dopiero teraz się rozkręca więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.
Nie  rób  scen  Odcinek  3 

Dodano: 74 dni temu Od: online Wyświetlony: 105 | Komentarzy: 0
Brak oceny
X Factor Sezon 3 Odcinek 12
Przed nami kolejny sezon programu „X Factor„! Nowi uczestnicy, nowe i jeszcze większe emocje. A przede wszystkim nowe jury! Obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiądzie w nim Tatiana Okupnik. Czy doda pikanterii jury? Nowy skład sędziowski wysłucha tysięcy piosenek, wokalistów, duetów i chórków. Wszystko po to, aby odszukać największy talent i największą charyzmę nowej edycji muzycznego show.
X  Factor  Sezon  3  Odcinek  11 

Dodano: 747 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1185 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Klan Odcinek 2176
Klan – najdłużej emitowany polski serial telewizyjny. Opowiada on o wielopokoleniowej warszawskiej rodzinie Lubiczów, przedstawia typowe społeczne problemy i daje Polakom pouczające przykłady, jak należy je rozwiązywać. Klan ma sztywną konstrukcję poszczególnych odcinków, a zmiany w niej dokonywane są zwykle kosmetyczne. Akcja każdego odcinka rozgrywa się dokładnie w dniu jego wyemitowania – tak więc obejmuje on najwyżej jedną dobę z życia bohaterów. Wyjątkami są przerwy w nadawaniu serialu (np. z powodu żałoby narodowej). Każdy odcinek rozpoczyna się sceną z tymi samymi bohaterami, którzy obecni byli w ostatniej scenie odcinka poprzedniego. Ostatni odcinek w tygodniu na ogół kończy się cliffhangerem.
Klan  Odcinek  2176 

Dodano: 1279 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1355 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Agenci NCIS - Sezon 11 Odcinek 7
Serial opowiada o grupie agentów, którzy mają za zadanie rozwiązywanie zagadek kryminalnych mających związek z Marynarką Wojenną i Korpusem Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony i twardy były komandos. Pracuje wraz z byłym detektywem z wydziału zabójstw Tonym DiNozzo, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym Doktorem Mallardem. Do drużyny dołącza wkrótce Kate Todd, agentka Secret Service, a także nowicjusz Timothy McG
Agenci  NCIS  Sezon  11  Odcinek  7 

Dodano: 569 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 668 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Kości / Bones - Sezon 6 Odcinek 2
Amerykański serial telewizyjny produkcji Fox Broadcasting Company oparty na książkach kryminolog-antropolog Kathy Reichs, będącej jednocześnie producentką serialu. Dr Temperance Brennan (Emily Deschanel) jest utalentowanym antropologiem pracującym w Jeffersonian Institution, która w wolnych chwilach pisze powieści. Bardzo często współpracuje z agentem FBI Seeleyem Boothem (David Boreanaz), pomagając zidentyfikować zwłoki, kiedy standardowe metody są nieskuteczne. Będąc nieco na bakier ze współczesnym światem (brakuje jej obeznania z pop kulturą), często powtarza, że lepiej rozumie martwych niż żywych. W śledztwach pomagają jej przyjaciele: Angela Montenegro, artysta-plastyk tworząca trójwymiarowe hologramy miejsc zbrodni i hipotetycznych jej przebiegów; oraz Zack Addy, asystent Brennan, któremu wysokie IQ przeszkadza w ukończeniu kilku doktoratów.
Kości  Bones  Sezon  6  Odcinek  2 

Dodano: 1582 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1492 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Klan Odcinek 2335
Deptuła dziękuje Krystynie za pomoc w znalezieniu nowego zatrudnienia. Zazdrosny Jeremiasz śledzi żonę, kiedy ta spotyka się z panem Wiesiem. Tymczasem Maciek nieustanie próbuje udowodnić, że potrafi być samodzielny i podczas nieobecności domowników bierze się za odkurzanie. Bolek odwiedza Lubiczów i informuje ich, że wkrótce zostanie ich sąsiadem. Został udziałowcem w spółce, która buduje inwestycję w pobliżu Elmedu..
Klan  Odcinek  2335 

Dodano: 961 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 330 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pozdrowienia z Paryża / From Paris with Love (2010) Lektor PL
Sale kinowe wybuchną śmiechem, a ekrany rozerwie eksplozja akcji. Kiedy Charlie Wax (John Travolta) pojawi się w Paryżu, nic nie będzie jak dawniej. Łysy i napakowany agent CIA nie uznaje kompromisów i nie wie, co to litość. Kocha swoją robotę, a podczas misji z twarzy nie schodzi mu uśmiech. James (Jonathan Rhys Meyers) to kompletne przeciwieństwo Charliego. Zostają przydzieleni jako partnerzy do tego samego zadania
Pozdrowienia  z  Paryża  From  Paris  with  Love  2010  Lektor  PL 

Dodano: 1580 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 5940 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dark Floors / Dark Floors (2008) Napisy PL
Sarah to autystyczna mała dziewczynka, której stan zdrowia coraz szybciej ulega pogorszeniu, a lekarze nie potrafią wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Ojciec z obawy o zdrowie i życie swojej córki postanawia zabrać ją do innej kliniki. Podczas opuszczania szpitala, dochodzi do awarii windy, w której znajduje się mała dziewczynka, jej ojciec i kilkoro innych ludzi. Gdy drzwi windy ponownie się otwierają nie jest to już ten sam szpital, a wyjście jest początkiem mającego nadejść koszmaru.
Dark  Floors  Dark  Floors  2008  Napisy  PL 

Dodano: 1530 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 788 | Komentarzy: 0
Brak oceny