Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21487
 
Klan Odcinek 2200
Zdenerwowany Michał jedzie do biura Rutki w nadziei, że dowie się czegoś na temat nagłego wyjazdu żony. Rodzice Zyty rozważają zgłoszenie zaginięcia. Ustalają z zięciem, iż zawiadomią policję, jeśli do wieczora nic się nie wyjaśni. Bożenka wciąż myśli o Miłoszu. Kamila udziela jej cennych rad. Przed sądem Stefan czeka na przyjaciółkę Ewę. Kobieta narzeka na współpracę z Olą; proponuje zmianę opiekuna stażu dla dziewczyny. Stefan prosi, żeby wstrzymała się z ostateczną decyzją. Zyta wraca do domu. Wyznaje Michałowi, iż jest w ciąży.
Klan  Odcinek  2200 

Dodano: 1033 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1558 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Cafe (2010)
Clarine jest kelnerką w jednej z filadelfijskich kawiarni, w której codziennie spotyka wielu przyjaciół. Wśród nich jest mężczyzna, który zakochuje się w Clarine.
Cafe  2010 

Dodano: 1113 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 403 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Przygody Fry'a w kosmosie / Futurama - Sezon 7 Odcinek 1
Philip J Fry, niezbyt inteligentny chłopak, który przenosi się przypadkiem 1000 lat w przyszłość, musi przystosować się do nowej rzeczywistości. Nie jest to jednak takie łatwe zważywszy na to, że osoby z którymi współpracuje, nieco odbiegają od normalności. Jego nowy przyjaciel - Bender - jest robotem, który posiada same negatywne cechy charakteru i jest uzależniony od wszelakich używek. Jego daleki krewny - profesor Farnsworth - jest genialnym wynalazcą, ale z powodu podeszłego wieku, jego zachowania nie da się przewidzieć. John Zoidberg jest krabem, który przybył na Ziemię w poszukiwaniu sławy.
Przygody  Fry'a  w  kosmosie  Futurama  Sezon  7  Odcinek  1 

Dodano: 862 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1397 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zabójcze umysły / Criminal Minds - Sezon 9 Odcinek 24
Zabójcze umysły odcinek online Elitarna jednostka agentów specjalnych pracuje nad sprawą niewyjaśnionego zniknięcia kolejnej kobiety w Seattle. O pomoc w rozwiązaniu zagadki grupa prosi Gideona. Hotch ma go jednak obserwować i ocenić, czy Gideon jest w pełni gotowy do powrotu do pracy. Agent został bowiem na 6 miesięcy zwolniony ze swoich obowiązków, z powodu ostatniej, nieudanej akcji, która zakończyła się nieszczęściem…
Zabójcze  umysły  Criminal  Minds  Sezon  9  Odcinek  24 

Dodano: 169 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1289 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Siła Wyższa Odcinek 6
„Siła wyższa” to serial twórców popularnego „Rancza”. Akcja rozegra się w zakonie. W główne role wcielą się między innymi Anna Dereszowska i Katarzyna Żak.
Serial „Siła wyższa” opowiadał będzie o życiu mnichów z podupadającego klasztoru, którzy zostają zmuszeni do rywalizacji z właścicielem powstającego w sąsiedztwie ośrodka specjalizującego się organizacji buddyjskich warsztatów medytacji.
W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Piotra Fronczewskiego, Piotra Grabowskiego, Leona Charewicza oraz Kamillę Baar.
Siła  Wyższa  Odcinek  6 

Dodano: 759 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1444 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Violetta Sezon 2 Odcinek 54
Violetta jest nastolatką obdarzoną niezwykłym talentem do śpiewania, o czym sama jeszcze nie wie. Zdolności wokalne odziedziczyła po matce, znanej piosenkarce, która zginęła w tragicznym wypadku, gdy Violetta była jeszcze małą dziewczynką. Herman, jej ojciec, jest odnoszącym sukcesy inżynierem, który choć bywa surowy i nadopiekuńczy, bardzo kocha swoją córkę. Z troski o Violettę zataja przed nią prawdę o jej matce i nie chce, żeby ona podążyła tą samą drogą.
Violetta  Sezon  2  Odcinek  54 

Dodano: 214 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 269 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Przepis na życie Sezon 5 Odcinek 4 (56)
Kolejny sezon serialu Przepis na życie to nowe pytania i odpowiedzi także w przypadku najstarszych i najmłodszych bohaterów serialu. Seniorzy i młodzi – różni, a jednak podobni. Dla nich miłość, przyjaźń, sukces i porażka smakują tak samo, niezależnie od wieku. A ich losy niezmiennie układają się w różnobarwny portret życia, na który każdy z nich szuka swojego przepisu.
Przepis  na  życie  Sezon  5  Odcinek  4  56 

Dodano: 411 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1652 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Castle - Sezon 6 Odcinek 7
Castle odcinek online Niezwykle popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle (Nathan Fillion), nie przypadkiem jest przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, które opisał wcześniej w swoich książkach. Rick zaciekawiony sprawą postanawia pomóc pani detektyw (Stana Katic) w rozwikłaniu tej misternej zagadki, jak i kolejnych, co wcale nie budzi jej zachwytu…
Castle  Sezon  6  Odcinek  7 

Dodano: 361 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 241 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Stosunki międzymiastowe / Going the Distance (2010) Lektor PL
Historia pary, która stara się utrzymać związek na odległość- jedno z partnerów mieszka w Nowym Jorku, drugie w San Francisco. Parze trudno utrzymać więź, mając między sobą tysiące kilometrów. Związek ten wywołuje również dyskusje wśród ich przyjaciół. Jej (Drew Barrymore) doradza siostra (Christina Applegate), zaś jemu (Justin Long) porad udzielają dwaj najlepsi przyjaciele, z których jeden (Jason Sudeikis), jest stanowczo przeciwny takiemu związkowi i doradza koledze, aby porzucił swoją wieloletnią dziewczynę. Ta historia miłosna nie tylko zaczyna się, ale i rozwija dość beztrosko: ona, Erin, (Drew Barrymore) i on, Garrett (Justin Long) poznają się latem w Nowym Jorku. Potem wydarzenia toczą się według odwróconego romantycznego schematu: seks bez planowania ciągu dalszego,
Stosunki  międzymiastowe  Going  the  Distance  2010  Lektor  PL 

Dodano: 1368 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1798 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Goście w Ameryce / Just Visiting (2001) Lektor PL
"Goście w Ameryce" to amerykańska przeróbka komediowego przeboju z 1993 roku - francuskiego filmu "Goście, goście". W filmie reżyserowanym przez Jean-Marie Gauberta Jean Reno i Christian Clavier powtarzają role, które przniosły im popularność. Oto francuski szlachcic, hrabia Thibault de Malfete (Jean Reno) wraz ze swym służącym André (Christian Clavier) przenoszą się - za sprawą magicznego eliksiru umożliwiającego podróżowanie w czasie - z XII wieku do współczesnego Chicago. Zaskoczeni, zagubieni i oszołomieni spotykają potomkinię Thibaulta Julię Malfdete (Christina Applegate) i jej podstępnego narzeczonego Huntera (Matthew Ross). Thibault i André wkrótce orientują się, że muszą jak najprędzej odnaleźć powrotną drogę do swych czasów.
Goście  w  Ameryce  Just  Visiting  2001  Lektor  PL 

Dodano: 1360 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1341 | Komentarzy: 0
Brak oceny