Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21407
 
Ja to mam szczęście Odcinek 8
„Ja to mam szczęście” to serial komediowy, opowiadający losy przezabawnej pięcioosobowej rodziny. Akcja dzieje się głównie w kuchni – miejscu rodzinnych spotkań, gdzie poruszane są tematy codzienne, czasami komiczne, czasami tragiczne, gdzie się plotkuje przy kawie lub wypłakuje przy tabliczce czekolady.
Ja  to  mam  szczęście  Odcinek  8 

Dodano: 944 dni temu Od: online Wyświetlony: 1221 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Spartakus: Wojna Potępieńców / War Of The Damned Sezon 1 Odcinek 2
Akcja rozgrywa się po pokonaniu Gajusza Kladiusza Glabera. Spartakus i jego ludzie po bitwie pod Wezuwiuszem odnieśli wiele zwycięstw, powiększając swoje zastępy do 30 tysięcy ludzi. W ostatnim sezonie zostanie zbudowana nowa scenografia – jedno całe miasto, rzymska willa oraz rejon wielkiej bitwy wzdłuż drogi Appijskiej.
Spartakus  Wojna  Potępieńców  War  Of  The  Damned  Sezon  1  Odcinek  2 

Dodano: 627 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1971 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Głowa rodziny / Family Guy - Sezon 11 Odcinek 14
Zabawny serial o przygodach rodziny Griffinów, która składa się z Petera, który podobno pełni rolę głowy rodziny i Lois, dzięki której rodzinka jeszcze istnieje. Razem z Peterem mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, 13-letniego Chrisa oraz rocznego Stewiego, który nieustannie snuje plany podboju świata. Ostatnim członkiem rodziny jest całkiem mądry mówiący pies Brian, którego ulubioną zabawą są nocne wypady do pubów wraz z Peterem i jego znajomymi.
Głowa  rodziny  Family  Guy  Sezon  11  Odcinek  14 

Dodano: 590 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 734 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ekipa z Newcastle / Geordie Shore - Sezon 3 Odcinek 6
Ósemka atrakcyjnych bohaterów wprowadzi się do nowego apartamentu, a każdy z nich będzie chciał zacząć nowy etap swojego życia… Kamery pokażą Wam wszystko: codzienne sytuacje, radości i kłopoty, imprezy i dramaty… A przede wszystkim to, czego współlokatorzy z New Castle spragnieni są najbardziej, czyli romanse i uczuciowe burze – będzie za kogo trzymać kciuki.
Ekipa  z  Newcastle  Geordie  Shore  Sezon  3  Odcinek  6 

Dodano: 805 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1469 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Against the Current (2009) Napisy PL
Paul Thompson (Joseph Fiennes), zmagający się z tragiczną przeszłością, postanawia zrobić coś wyjątkowego. Jego marzeniem od zawsze było przepłynięcie rzeki Hudson. Namawia więc swojego najlepszego przyjaciela Jeffa (Justin Kirk) i nową znajomą Liz (Elizabeth Reaser) aby towarzyszyli mu w tej podróży. Staje się ona dla całej trójki nie tylko fizycznym wyzwaniem, ale również emocjonalnym przeżyciem, które pozwala na nowo odkryć przyjaźń i uporać się ze świadomością, że coś co stracili jest ważniejsze niż to co życie ma im do zaoferowania.
Against  the  Current  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1350 dni temu Od: tral Wyświetlony: 568 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nieprawdopodobne, a jednak... - Odcinek 5
Weronika Klimas pracuje jako kucharka w przedszkolu. Ma troje dzieci i niepracjącego męża Wacława. Pewnego dnia otrzymuje list z urzędu skarbowego z wezwaniem do zapłaty dużej sumy gotówkowej. Kobieta nie ma tylu pieniędzy i nie wie co ma zrobić..
Nieprawdopodobne  a  jednak  Odcinek  5 

Dodano: 752 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 712 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Męska robota / Men at Work - Sezon 3 Odcinek 4
Serial "Men at Work" opowiada o czterech przyjaciołach pracujących w magazynie. Głównym bohaterem jest Milo (Danny Masterson), który poznaje resztę (James Lesure, Michael Cassidy i Adam Busch). Chłopak został porzucony przez dziewczynę i potrzebuje wsparcia. Koledzy z przyjemnością mu w tym pomogą, wciągając go w liczne romanse i przygody.
Męska  robota  Men  at  Work  Sezon  3  Odcinek  4 

Dodano: 254 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 708 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Zabawy Bolka i Lolka (2003) [PL]
GOKARTY: Bolek z Lolkiem konstruują gokarty. Po wielu przygodach i niepowodzeniach biorą udział w wyscigach i zwyciężają; NIEZWYKŁE ODKRYCIE: Bolek z Lolkiem znajdują garnek ze starymi monetami. Padają one jednak łupem złodzieja. Chłopcy odzyskują skarb i oddają go do muzeum; MASZERUJE WOJSKO: Bolek i Lolek spotykaja żołnierzy. Chłopcy zafascynowani popisami komandosów postanawiają naśladować ich wyczyny. Przygoda ze spadochronem kończy sie nad wodospadem i malcy wzywają pomocy. Na szczęście zjawiają sie prawdziwi komandosi i ratują chłopców z opresji; MALI FILMOWCY: Chłopcy urządzają w szopie małe atelier. Do zabawy włącza sie Tola. Zaprogramowane uprzednio sceny
Zabawy  Bolka  i  Lolka  2003  PL 

Dodano: 1349 dni temu Od: nick Wyświetlony: 395 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Hart of Dixie - Sezon 2 Odcinek 17
Serial opowiada o dr Zoe Hart (Rachel Bilson), która przenosi się do miasteczka Bluebell w Alabamie, po tym jak traci pracę w Nowym Jorku.
Hart  of  Dixie  Sezon  2  Odcinek  17 

Dodano: 596 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 681 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Hannibal Sezon 1 Odcinek 7
Hannibal odcinek online Will Graham (Hugh Dancy) wraz z FBI tropi seryjnych morderców. Dzięki swojemu unikalnemu tokowi myślenia jest w stanie wczuć się w rolę każdego – nawet psychopaty. Niestety trafia na zabójcę, którego umysł jest skomplikowany nawet dla niego. Wtedy prosi o pomoc dr Lecter (Mads Mikkelsen), jednego z najlepszych psychiatrów w kraju. Odtąd wraz z błyskotliwym doktorem, Will i Hannibal tworzą zgrany duet, dla którego nie istnieje zbrodniarz nie do złapania. Gdyby tylko Will wiedział z kim w rzeczywistości pracuje…
Hannibal  Sezon  1  Odcinek  7 

Dodano: 489 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 885 | Komentarzy: 0
Brak oceny