Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21813
 
Hawaii Five-0 sezon 5 odcinek 2
Opowiada o specjalnej grupie, utworzonej do walki z przestępczością na Hawajach. Steve McGarrett, należący niegdyś do “Fok” (Navy SEAL), wraca na Hawaje i zajmuje miejsce swego ojca. Tworzy elitarny zespół, w skład którego wchodzą: detektyw “Danno” Williams, lokalny detektyw Chin Ho Kelly i kuzynka China – “Kono” Kalakaua. Skupiają się na tępieniu przestępców, nie przejmując się biurokracją.
Hawaii  Five-0  sezon  5  odcinek  2 

Dodano: 119 dni temu Od: online Wyświetlony: 359 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Prosto w serce - Sezon 1 Odcinek 69
Okazuje się, że Czarek nie usłyszał wiadomości Moniki a propos rozstania. Zmorzył go sen. Konstancja idzie z Kubą na egzamin. Artur próbuje dowiedzieć się, dlaczego Monika go unika. Żonkilowi udaje się zaprosić Monikę na basen. W ślad za nimi udaje się Artur.
Prosto  w  serce  Sezon  1  Odcinek  69 

Dodano: 1396 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 4680 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Blondynka Sezon 3 Odcinek 7 (33)
Blondynka odcinek online Lekarz weterynarii Sylwia Kubus nadal mieszka i pracuje w Majakach. Jej relacje z Marcinem znacznie się ochłodziły. Doktor przygotowuje się do wyjazdu do Australii. Niepokoi go zainteresowanie Marcina celebrytką Evą Luną. Gwiazda upiera się przy pomyśle stworzenia stanicy dla chorych koni. Poirytowana obecnością Evy Luny Sylwia decyduje się jechać na wesele Wenclów. Tam bawi się do rana. W okolicy pojawiła się nowa postać, Bella Montero, była piosenkarka, która prowadzi schronisko dla psów.
Blondynka  Sezon  3  Odcinek  7  33 

Dodano: 102 dni temu Od: online Wyświetlony: 162 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pierwsza Miłość Odcinek 1928
Pierwsza miłość jest serialem produkcji polskiej. Akcja skupia się na Wrocławiu gdzie zamieszkuje Marysia, świeżo upieczona studentka medycyny. Schronienia we Wrocławiu udziela jej, siostra jej mamy – Teresa. Serial przedstawia losy Marysi, Jana – jej ojca, Kingi – kuzynki, Teresy oraz Pawła – dobrego chłopaka w którym zakochuje się główna bohaterka.
Pierwsza  Miłość  Odcinek  1928 

Dodano: 149 dni temu Od: online Wyświetlony: 647 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Niepokonany Seabiscuit (2003) Lektor PL
Rok 1938, trwa Wielki Kryzys. Trzech ludzi, których łączy miłość do koni i przegrane życie, poświęca się trenowaniu konia wyścigowego - tytułowego Seabiscuita - nieuważanego nigdy dotąd za kandydata na czempiona. Były milioner, a teraz bankrut - Charles Howard (Jeff Bridges), postarzały, cierpiący na postępujący artretyzm kowboj - Tom Smith (Chris Cooper) i dżokej, nie dość, że ciężki, to niewidzący na jedno oko – Johnny "Red" Pollard (Tobey Maguire). Mimo ogarniającego ich zwątpienia, przezwyciężają słabości, dążąc do wspólnego celu. Tym celem jest nie tylko zwycięstwo w prestiżowych zawodach, ale także zachowanie szacunku dla samych siebie.
Niepokonany  Seabiscuit  2003  Lektor  PL 

Dodano: 1450 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1686 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Autostrada grozy / Highwaymen (2003) Lektor PL
Od czasu śmierci żony, zamordowanej przez seryjnego mordercę, Rennie Cray przemierza Amerykę w poszukiwaniu śladów nieuchwytnego i bezwzględnego psychopaty, mordującego swoje ofiary przy pomocy Caddillaca Eldorado '72, z którego uczynił doskonałe narzędzie zbrodni. Doskonała intryga i mrożące krew w żyłach sceny morderczej zabawy w "kotka i myszkę".
Autostrada  grozy  Highwaymen  2003  Lektor  PL 

Dodano: 1148 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 1191 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Gniazdo os - Animal Factory (2000)
Młody Ron Decker trafia po raz pierwszy do więzienia gdzie kolega z celi poznaje go z Earlem Copenem, który odsiaduje kolejny wyrok. Między tymi dwoma więźniami, mimo różnicy wieku rodzi się prawdziwa przyjaźń. Ron nie znający więzienia od wewnątrz jest zdany na pomoc Erla. "Gniazdo os" może niektórym trochę przypominać "Skazanych na Shawshank". Akcja toczy się w więzieniu i istnieje przyjaźń podobna do przyjaźni Andyego i Ellisa. Warto ten film zobzczyć.
Gniazdo  os  Animal  Factory  2000 

Dodano: 1453 dni temu Od: nick Wyświetlony: 812 | Komentarzy: 0
Brak oceny
PitBull - Sezon 3 Odcinek 12
Głównymi bohaterami serialu policyjno-sensacyjnego Pitbull są oficerowie z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Policji. Wszystkie wątki kryminalne, sensacyjne podejmowane w 3 serii mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, często nawiązują do spraw, które nie tak dawno wstrząsały opinią publiczną. Równie ważnymi w serialu są wątki z osobistego życia policjantów, którzy w niczym nie przypominają supermanów znanych ze świata filmu. Często płacą oni wysoką cenę za próbę pogodzenia życia prywatnego z pracą w policji.
PitBull  Sezon  3  Odcinek  12 

Dodano: 1107 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 688 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Młoda Wiktoria / The Young Victoria (2009) Lektor PL
Film przedstawia losy młodej brytyjskiej królowej Wiktorii , której początki panowania były bardzo burzliwe i wzbudzały wiele kontrowersji a szczególnie romans z księciem Albertem , kończący się w rezultacie małżeństwem.
Młoda  Wiktoria  The  Young  Victoria  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1268 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1251 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Obcy na poddaszu / Aliens in the Attic (2009) Napisy PL
Są letnie wakacje, ale dzieciaki z rodziny Pearsonów są skazane na nudny pobyt z rodzicami w domku letniskowym nad jeziorem. Jednak sytuacja ulega zmianie, gdy nagle na dachu rozbija się statek narwanych i wojowniczych kosmitów z planem podbicia nie tylko domku, ale całego świata! Mając do dyspozycji tylko swój spryt, odwagę oraz umiejętności zdobyte w grach video, grupa małolatów jednoczy siły, aby pokonać obcych i uratować Ziemię. Jednak najtrudniejszym zadaniem jest utrzymanie wszystkiego w tajemnicy przed rodzicami!
Obcy  na  poddaszu  Aliens  in  the  Attic  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1457 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 499 | Komentarzy: 0
Brak oceny