Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 19063
 
Afrykańskie koty / African Cats (2011) Napisy PL
Prawdziwa historia rozgrywająca się w jednym z najbardziej dzikich miejsc na Ziemi. Film obrazuje poczynania dwóch rodzin afrykańskich kotów, gdzie rodzice uczą swe potomstwo jak przetrwać w dziczy.
Afrykańskie  koty  African  Cats  2011  Napisy  PL 

Dodano: 1489 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 593 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pobierz film II / Steal This Film II (2007) Napisy PL
Kontynuacja dokumentu "Steal This Film" z 2006 roku. Tym razem autorzy skupili się na szerszym opisie walki z koncepcją własności intelektualnej i praw autorskich. Przedstawili historię i genezę powstania dóbr kulturowych oraz zarysowali obraz przyszłości, w którym ludzie są nie tylko biernymi odbiorcami informacji, ale istotnym podmiotem w dialogu kulturowym. Film stanowi kompletną i spójną odpowiedź zwolenników wolności informacji na zarzuty korporacji dzierżących prawa autorskie.
Pobierz  film  II  Steal  This  Film  II  2007  Napisy  PL 

Dodano: 1719 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 509 | Komentarzy: 0
Brak oceny
PitBull - Sezon 3 Odcinek 10
Głównymi bohaterami serialu policyjno-sensacyjnego Pitbull są oficerowie z Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw Policji. Wszystkie wątki kryminalne, sensacyjne podejmowane w 3 serii mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, często nawiązują do spraw, które nie tak dawno wstrząsały opinią publiczną. Równie ważnymi w serialu są wątki z osobistego życia policjantów, którzy w niczym nie przypominają supermanów znanych ze świata filmu. Często płacą oni wysoką cenę za próbę pogodzenia życia prywatnego z pracą w policji.
PitBull  Sezon  3  Odcinek  10 

Dodano: 1405 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 449 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Największy Napad Na Bank (2007) Lektor PL
Najbardziej brawurowy napad na bank miał miejsce w Brazylii. Do budynku włamywacze dostali się przez tunel. Akcję przeprowadzono bardzo profesjonalnie, jednak rabusie musieli mieć informatora z zewnątrz., Jakimś sposobem dowiedzieli się, ze w weekend w banku znajdować się będzie wyj wątkowa duża suma pieniędzy. Włamali się do banku centralnego Brazylii. Wylot tunelu wykopali tam, gdzie mieli gwarancje, ze nie uruchomi się alarm zainstalowany w banku...
Największy  Napad  Na  Bank  2007  Lektor  PL 

Dodano: 1707 dni temu Od: tral Wyświetlony: 878 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dr Dolittle 2 / Dr. Dolittle 2 (2001) Lektor PL
Plejada zwierzęcych gwiazd przewodzi szybkiej i futrzanej przygodzie rozgrywającej się w ekscytującym Hollywood, gdzie pewien przemądrzały szczeniak Lucky w otoczeniu miłości i śmiechu udowadnia, że wart jest miliony!Kiedy Maya Dolittle (Kyla Pratt) popada w poważne tarapaty w iście hollywoodzkim stylu na ratunek przybywa nie kto inny, jak Lucky! Rezygnując z marzeń o weterynarii, młoda dama wyrusza do fabryki snów, gdzie dzięki swoim niespotykanym zdolnościom została zatrudniona do poprowadzenia zwierzęcego programu telewizyjnego z dziedziczką fortuny, Tiffany Monaco (Tegan Moss)!
Dr  Dolittle  2  Dr  Dolittle  2  2001  Lektor  PL 

Dodano: 1749 dni temu Od: nick Wyświetlony: 1046 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dlaczego Ja? Odcinek 111 (14.02.12)
Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie decyzji trudnych wobec siebie lub bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. Każdy z odcinków poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.
Dlaczego  Ja  Odcinek  111  14.02.12 

Dodano: 1379 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1115 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Darwin. Miłość i ewolucja / Creation (2009) Napisy PL
Angielski przyrodnik Charles Darwin (Paul Bettany) jest o krok od sformułowania teorii, która może wywrócić do góry nogami wszystko, co od wieków było światopoglądową podstawą zachodniej cywilizacji. Dobry Bóg, który stworzył ziemię, rośliny, zwierzęta oraz, na swój obraz i podobieństwo, ludzi… nie istnieje. To, czego o powstaniu naszego świata naucza Biblia, Darwin zastąpił obrazoburczą teorią o ewolucji gatunków. Uczony jest przygotowany na to, że będzie musiał stawić czoła rzeszom oburzonych krytyków, jednak ryzykuje też o wiele więcej. Jego ukochana żona Emma (Jennifer Connelly) jest bardzo religijną kobietą. Oboje powoli dochodzą do siebie po śmierci starszej córki. Teraz ich udane, pełne miłości małżeństwo może zostać zniszczone przez najbardziej rewolucyjną teorię w historii nauki...
Darwin  Miłość  i  ewolucja  Creation  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1517 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 562 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Świat według Kiepskich - Sezon 16 Odcinek 12 (404)
Zdaniem Haliny Kiepskiej i Heleny Paździochowej współczesna rodzina powinna działać na wzór sprawnie funkcjonującej korporacji. Kobiety zatrudniają pozostałych członków rodziny jako pracowników etatowych. Oburzenie Ferdka nie ma granic, otrzymał on bowiem od żony tylko „umowę
Świat  według  Kiepskich  Sezon  16  Odcinek  12  404 

Dodano: 1103 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1140 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Kuchenne Rewolucje - Sezon 3 Odcinek 1
Do programu zgłaszają się restauratorzy, mający problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób, zmienia wystrój wnętrza, prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni. Kuchenne rewolucje Magdy Gessler jest adaptacją brytyjskiego programu Kitchen Nightmares, którego gospodarzem jest Gordon Ramsay
Kuchenne  Rewolucje  Sezon  3  Odcinek  1 

Dodano: 1704 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 2586 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Prawo Agaty Sezon 3 Odcinek 2 (30)
Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest dyrektorką działu prawnego w wielkim koncernie ubezpieczeniowym. W wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń traci pracę i dobre imię. Prawniczka jest zmuszona zacząć wszystko od nowa. Przyjaciółka Agaty, Dorota (Daria Widawska), proponuje jej założenie własnej kancelarii prawniczej. Wkrótce wynajmują lokal i rozpoczynają pracę na własną rękę.
Prawo  Agaty  Sezon  3  Odcinek  2  30 

Dodano: 994 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 896 | Komentarzy: 0
Brak oceny