Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21207
 
Prosto w Serce - Odcinek 170
Artur odbiera paszport i kupuje bilet do Stanów Zjednoczonych. Natalia informuje go, że Monika zmieniła miejsce zamieszkania. Konstancja otrzymuje propozycję wystąpienia w reklamie. Cezary ma koszmarny sen, w którym wydaje mu się, że jest Arturem. Mówi o tym Konstancji. Natalia jest coraz bardziej zauroczona Arturem. Aneta bacznie ją obserwuje.
Prosto  w  Serce  Odcinek  170 

Dodano: 1049 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1293 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Jednostka Przygotowawcza / Prep & Landing (2009) Dubbing PL
Wayne jest elfem, któremu święta kojarzą się wyłącznie z pracą. Już od 227 lat przygotowuje domy na przybycie św. Mikołaja i zaczyna się zastanawiać, czy jego wysiłek ma jakikolwiek sens. W dodatku jego cierpliwość zostaje wystawiona na próbę, gdy do współpracy zostaje mu przydzielony idealista Lanny. Para będzie musiała zmierzyć się z kilkoma świątecznymi wyzwaniami.
Jednostka  Przygotowawcza  Prep  Landing  2009  Dubbing  PL 

Dodano: 1001 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 694 | Komentarzy: 0
Brak oceny
The Borgias (2011) Sezon 1 Odcinek 8
Szokujący i skandalizujący, nowy miniserial produkcji Showime. Jeżeli jesteście wielbicielami Dynastii Tudorów , na pewno spodoba wam się The Borgias . Jest to również obowiązkowa pozycja dla fanów kreacji Jeremy ego Ironsa, aktor gra w niej główną rolę. Powodów, dla których warto zwrócić uwagę na tę produkcję jest zresztą więcej. To opowieść o spragnionych władzy i krwi, pozbawionych skrupułów i moralności ludziach. Akcja serialu rozgrywa się w 1492 roku i opowiada o potężnej rodzinie przestępczej, którą dowodzi Rodrigo Borgia. Można rzec, że ma być to Rodzina Soprano w erze renesansu. Warto również zwrócić uwagę na ekipę zajmującą sie produkcją serialu. Dwa pierwsze odcinki reżyseruje Neil Jordan (laureat Oscara za Grę pozorów ), po nim na fotelu reżyserskim zasiądzie Jeremy Podeswa, który ma na koncie m.in. Sześć stóp pod ziemią i Pacyfik .
The  Borgias  2011  Sezon  1  Odcinek  8 

Dodano: 1233 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1505 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Na dobre i na złe Odcinek 492
Zybert ma przyjrzeć się pracy Niny i Borysa, by rozstrzygnąć, które z nich wysłać na szkolenie do USA. Wasiakowa dowiaduje się o tym i uprzedza Borysa. Losy lekarzy przesądza wspólnie prowadzona operacja. W obliczu zagrożenia życia pacjenta tylko jeden z nich zachowuje zimną krew. Przemek jedzie do domu profesora Markovitza. W ogrodzie spotyka staruszkę, która reaguje jedynie na słowa w języku polskim. Doktor nie może uwierzyć, że jego matka po raz pierwszy od wylewu z kimś rozmawia. Zapała prosi Markovitza, by objął Ludmiłę projektem badawczym. Policjant sądzi, że anonimowym pacjentem jest zaginiony Henryk Piotrowski. Po zdjęciu bandaży okazuje się jednak, że to nie on. Miriam dziękuje Przemkowi za udział w koncercie i daje mu zdjęcie Hany z mężem. Tretter zauważa, jak Wasiakowa przytula Borysa. Daje mu to do myślenia. Hana mówi Ludmile, że Przemek wyjechał do Izraela. Obie spędzają wspólny wieczór z Piotrem, Niną, Samborem i Wiki.
Na  dobre  i  na  złe  Odcinek  492 

Dodano: 734 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 4529 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Bez Tajemnic sezon 3 odcinek 12 (92)
Bez Tajemnic online Główną postacią serialu jest psychoterapeuta (w tej roli Jerzy Radziwiłowicz), który regularnie odbywa spotkania z pięciorgiem swoich pacjentów. Jest uznanym specjalistą i ojcem rodziny. Jednak sam zmaga się z problemami w życiu osobistym i zawodowym. Pochłonięty przez dylematy swoich pacjentów, musi zmierzyć się z niewygodnymi prawdami o sobie samym. A kryzys w jego życiu osobistym wpływa na pracę zawodową.
Bez  Tajemnic  sezon  3  odcinek  12  92 

Dodano: 320 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 4918 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Plebania Odcinek 1688
Misterium Paschalnego. Zamierza zbudować kładkę do kościoła z krzyża.
Michalina jest oburzona tym pomysłem, nie można deptać poświęconego krzyża. Kuba tłumaczy, że krzyż symbolizuje Chrystusa, który został umęczony i ukrzyżowany przez ludzi. Michalina idzie na skargę do proboszcza.
Plebania  Odcinek  1688 

Dodano: 1119 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 456 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ci, co przeżyli (2007) PL
Ustalenie dokładnej liczby Polaków skazanych na karę śmierci przez komunistyczne sądy wydaje się dziś niemożliwe. Trudno też obliczyć, ile z orzeczonych kar zostało wykonanych. Po 1989 roku podjęto próbę przedstawienia ogólnej liczby skazanych na śmierć, a także zmarłych i zamordowanych w więzieniach oraz obozach koncentracyjnych w latach 1944-1956. W wyniku przeprowadzonych przez różne instytucje i historyków badaniach, okazało się, że liczba ta przekracza 50 tys. osób. Liczbę straconych szacowano w 1993 roku na 3300 do 3500 osób, ale 10 lat później uznano, że liczba ta nie może być mniejsza niż 5 tysięcy. Najmłodsi mieli poniżej 18 lat. Były przewodniczący Stowarzyszenia Skazanych na Karę Śmierci, pan Józef Rusznica ocenia, że w Warszawie i okolicach było 16 miejsc tajnych
Ci  co  przeżyli  2007  PL 

Dodano: 1297 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1282 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dlaczego Ja? Odcinek 434
Weronika Afeltowicz i jej brat Adam są przekonani, że Patrycja Kobryń, nowa partnerka ich ojca Stanisława, to oszustka matrymonialna, która chce wyłudzić od mężczyzny pieniądze. Oboje starają się przemówić tacie do rozsądku, ale ten jest przekonany, że dziewczyna go kocha. Kiedy mężczyzna oznajmia, iż zamierza się z nią ożenić, Weronika i Adam postanawiają za wszelką cenę udowodnić złe intencje Patrycji. Swoim prywatnym śledztwem tylko zrażają ojca do siebie.
Dlaczego  Ja  Odcinek  434 

Dodano: 495 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 987 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pierwsza Miłość Odcinek 1606
Pierwsza miłość jest serialem produkcji polskiej. Akcja skupia się na Wrocławiu gdzie zamieszkuje Marysia, świeżo upieczona studentka medycyny. Schronienia we Wrocławiu udziela jej, siostra jej mamy – Teresa. Serial przedstawia losy Marysi, Jana – jej ojca, Kingi – kuzynki, Teresy oraz Pawła – dobrego chłopaka w którym zakochuje się główna bohaterka.
Pierwsza  Miłość  Odcinek  1606 

Dodano: 656 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1179 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dlaczego Ja? Odcinek 314 (18.09.12)
Serial, w którym ludzie dotknięci przez los zastanawiają się, kto wymusił na nich podjęcie decyzji trudnych wobec siebie lub bliskich i w jakimś sensie wyrzucił ich poza nawias społeczeństwa. Każdy z odcinków poświęcony jest odrębnej historii i ma innego bohatera.
Dlaczego  Ja  Odcinek  314  18.09.12 

Dodano: 742 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 614 | Komentarzy: 0
Brak oceny