Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21420
 
Słodki biznes / Cake Boss - Sezon 7 Odcinek 8
Słodki biznes (Cake Boss) - amerykański reality show emitowany na kanale TLC. W programie pokazywana jest codzienna praca cukierni Carlo's Bake Shop[1] w Hoboken w stanie New Jersey[2]. Show głównie prowadzi Buddy z udziałem rodziny, przedstawiają działanie ich biznesu, ujawniają sceny z uroczystości rodzinnych i pracy w cukierni, szczególnie przy tworzeniu większych zamówień.
Słodki  biznes  Cake  Boss  Sezon  7  Odcinek  8 

Dodano: 263 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 2292 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Polowanie na Piranie / Okhota na piranyu (2006) Lektor PL
Oficer służb specjalnych Kirill Mazur i jego towarzyszka Olga otrzymują zadanie zniszczenia magazynu broni biologicznej w samym sercu syberyjskiej tajgi. Wkrótce jednak wpadają w ręce handlarzy tym śmiercionośnym arsenałem. Opanowany przez przestępców teren to miejsce absolutnie bezprawia. Aby ocalić siebie i swoją ukochaną, Kirill będzie musiał podjąć śmiertelną grę z przywódcą gangu, nieobliczalnym bandytą Prohorem.
Polowanie  na  Piranie  Okhota  na  piranyu  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1349 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1024 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Człowiek Prezydenta / The President's Man (2000) Lektor PL
Tajny agent Joshua McCord (Chuck Norris) postanawia wreszcie przejść na zasłużony odpoczynek. Gdy jednak zostaje porwana Pierwsza Dama, musi opuścić zaciszny dom, gdzie oddaje się ceremonii parzenia herbaty oraz medytacji, i ratować małżonkę prezydenta. Ta akcja uświadamia mu, że lata lecą, a on nadal nie ma godnego siebie następcy. Zatem jeśli naprawdę chce przejść na emeryturę, musi go znaleźć i wychować.
Człowiek  Prezydenta  The  President's  Man  2000  Lektor  PL 

Dodano: 1050 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 1919 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Rzeka krwi / Blood River (2009) Napisy PL
Młode małżeństwo postanawia odwiedzić swoją rodzinę. Para decyduje się na podróż samochodem przez pustynne tereny Nevady. W trakcie wyprawy docierają do na pozór opuszczonego miasteczka, w którym spotykają tajemniczego mężczyznę. Nieznajomy wzbudza w nich przerażenie...
Rzeka  krwi  Blood  River  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1354 dni temu Od: tral Wyświetlony: 510 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pierwsza Miłość Odcinek 1621
Mirosława z dużym oddaniem opiekuje się Radkiem, Patrycją i Kaśką. Gdy przyjęto ją do pracy we Wrocławiu, zdecydowała się na stałe zamieszkać z dziećmi. Marysia i Hubert niepokoją się nagłym zniknięciem Sandry, która z nikim się nie skontaktowała od czasu wyjazdu.
Pierwsza  Miłość  Odcinek  1621 

Dodano: 652 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1046 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Kłopoty z Amandą / Finding Amanda (2008) Lektor PL
Producent telewizyjny z narkotykową i alkoholową przeszłością zostaje wysłany do Las Vegas, aby sprowadził na dobrą drogę swoją siostrzenicę.
Kłopoty  z  Amandą  Finding  Amanda  2008  Lektor  PL 

Dodano: 1289 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 844 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pierwsza Miłość Odcinek 1425
Dzięki wsparciu Anety "Barbarian" odzyskuje koncesję na alkohol. Igor radzi Florczakowi, by dla własnego dobra wyjechał z Polski. Marysia opowiada Kindze o planach na przyszłość. Kuzynka oznajmia jej, że wyjazd do Berlina i ślub z Hubertem są złymi pomysłami. Franek przesiaduje w parku, by spotkać swoją ukochaną. Artur robi Izabeli wyrzuty, że spotyka się z nieodpowiednim mężczyzną. Igor źle reaguje, widząc Kulczyckiego obok Izabeli. Kiedy Izabela zamierza przełożyć spotkanie z nim, ten nie wytrzymuje i uderza ją w twarz.
Pierwsza  Miłość  Odcinek  1425 

Dodano: 1018 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 8601 | Komentarzy: 2
Brak oceny
Castle - Sezon 4 Odcinek 11
Niezwykle popularny autor powieści kryminalnych, Richard Castle (Nathan Fillion), nie przypadkiem jest przesłuchiwany w sprawie serii morderstw, które opisał wcześniej w swoich książkach. Rick zaciekawiony sprawą postanawia pomóc pani detektyw (Stana Katic) w rozwikłaniu tej misternej zagadki, jak i kolejnych, co wcale nie budzi jej zachwytu...
Castle  Sezon  4  Odcinek  11 

Dodano: 1019 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 697 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Klan Odcinek 2171
Klan – najdłużej emitowany polski serial telewizyjny. Opowiada on o wielopokoleniowej warszawskiej rodzinie Lubiczów, przedstawia typowe społeczne problemy i daje Polakom pouczające przykłady, jak należy je rozwiązywać. Klan ma sztywną konstrukcję poszczególnych odcinków, a zmiany w niej dokonywane są zwykle kosmetyczne. Akcja każdego odcinka rozgrywa się dokładnie w dniu jego wyemitowania – tak więc obejmuje on najwyżej jedną dobę z życia bohaterów. Wyjątkami są przerwy w nadawaniu serialu (np. z powodu żałoby narodowej). Każdy odcinek rozpoczyna się sceną z tymi samymi bohaterami, którzy obecni byli w ostatniej scenie odcinka poprzedniego. Ostatni odcinek w tygodniu na ogół kończy się cliffhangerem.
Klan  Odcinek  2171 

Dodano: 1067 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1070 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Hannibal Sezon 2 Odcinek 8
Hannibal odcinek online Will Graham (Hugh Dancy) wraz z FBI tropi seryjnych morderców. Dzięki swojemu unikalnemu tokowi myślenia jest w stanie wczuć się w rolę każdego – nawet psychopaty. Niestety trafia na zabójcę, którego umysł jest skomplikowany nawet dla niego. Wtedy prosi o pomoc dr Lecter (Mads Mikkelsen), jednego z najlepszych psychiatrów w kraju. Odtąd wraz z błyskotliwym doktorem, Will i Hannibal tworzą zgrany duet, dla którego nie istnieje zbrodniarz nie do złapania. Gdyby tylko Will wiedział z kim w rzeczywistości pracuje…
Hannibal  Sezon  2  Odcinek  8 

Dodano: 189 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 720 | Komentarzy: 0
Brak oceny