Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 21894
 
Mentalista / The Mentalist - Sezon 5 Odcinek 19
Tytułowym bohaterem serialu jest Patrick Jane (Simon Baker), który pracuje jako niezależny prywatny detektyw i konsultant w Kalifornijskim Biurze Śledczym. Wcześniej, dzięki niezwykłemu talentowi obserwacji i dedukcji, udawał on medium wykorzystując naiwność innych ludzi. Jednak gdy seryjny morderca Red John zabił jego żonę i córkę postanowił porzucić dotychczasowy zawód i pomagać policji. Stosując swoje zdolności oraz wykorzystując takie metody jak sugestia, hipnoza czy manipulacja potrafi rozwiązać najróżniejsze sprawy kryminalne.
Mentalista  The  Mentalist  Sezon  5  Odcinek  19 

Dodano: 689 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1651 | Komentarzy: 0
Brak oceny
W garniturach / Suits - Sezon 3 Odcinek 5
Mike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firmy.
W  garniturach  Suits  Sezon  3  Odcinek  5 

Dodano: 568 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1612 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Battle Royale / Batoru rowaiaru (2000) Lektor PL
„Battle Royale / Batoru rowaiaru” (2000) - kiedy kraj ogrania kryzys, a młodzież staje się nieznośna jedynym ratunkiem jest niestandardowe podejście do tematu. Oto losowo wybrana klasa zostaje przeniesiona na bezludną wyspę, uzbrojona losowo, w mniej lub bardziej śmiercionośne narzędzia i zmuszona do wzajemnego szlachtowania się pod presją czasu. Dorośli odczuwają mściwą satysfakcję a dzieci przechodzą szybki kurs dojrzewania bądź zezwierzęcenia.
Battle  Royale  Batoru  rowaiaru  2000  Lektor  PL 

Dodano: 1486 dni temu Od: nick Wyświetlony: 676 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dr House - Sezon 8 Odcinek 22
Doktor Gregory House ma kiepskie podejście do pacjentów. Najchętniej nie miałby go wcale - nie lubi rozmawiać z pacjentami i unika tego za wszelką cenę. Jest leniwy, brutalnie szczery, niegrzeczny i uzależniony od środków przeciwbólowych. Dr House jest równocześnie znakomitym, światowej klasy diagnostą. Jego niekonwencjonalne podejście, bezbłędny instynkt i potrzeba rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek medycznych sprawia, że skierowane do niego zostają przypadki, z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić. Do pomocy Dr House dobrał sobie grupę młodych lekarzy: neurologa Erica Foremana, immunologa Allison Cameron i internistę Roberta Chase'a, którym potrafi zlecić tak niekonwencjonalne zadania, jak nielegalne przeszukanie domu pacjenta.
Dr  House  Sezon  8  Odcinek  22 

Dodano: 1017 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 2189 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Fringe: Na granicy Światów - Sezon 2 Odcinek 6
Serial telewizyjny opowiadający o agentce FBI Olivii Dunham (Anna Torv), która zostaje zmuszona do połączenia sił ze zinstytucjonalizowanym naukowcem, drem Walterem Bishopem (John Noble) i jego synem, niepokornym geniuszem Peterem Bishopem (Joshua Jackson). Tylko wspólnie mogą rozwiązać tajemnicę serii zdarzeń związanych ze zjawiskami paranormalnymi.
Fringe  Na  granicy  Światów  Sezon  2  Odcinek  6 

Dodano: 1267 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 762 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Pan Am - Sezon 1 Odcinek 2
Witajcie w Epoce Odrzutowców. Jest rok 1963. Druga Wojna Światowa i konflikt w Korei to przeszłość. Nadchodzi nowa, Zimna Wojna. Świat balansuje na krawędzi rewolucji kulturowej, a powietrzu czuć nadchodzące zmiany. W tym świecie, gdzie podróż powietrzna jest oznaką bogactwa, PanAm jest najlepszą marką. Jego samoloty są lśniące i efektowne, piloci są niczym gwiazdy rocka, a stewardessy są najbardziej pożądanymi kobietami na świecie. Są one nie tylko młode i piękne, żeby właściwie reprezentować PanAm muszą być też wykształconie kulturalne i eleganckie. Są szkolone, by móc sobie poradzić ze wszystkim - od sytuacji awaryjnych w czasie lotu po niechciane awanse. Te pierwsze feministki tworzą potężnym elitarnym klubem, mogą cieszyć się rzadką dla kobiet w ich wieku możliwością zagranicznych podróży i jedną z niewielu możliwości kariery, która daje im możliwość zyskania władzy i szacunku.
Pan  Am  Sezon  1  Odcinek  2 

Dodano: 1204 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 630 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ucieczka z przedmieścia / Stuck in the Suburbs (2004)
Nastoletnia Brittany Aarons Danielle Panabaker jest znudzona spokojnym życiem na przedmieściu. Dziewczyna jest fanką Jordana Cahilla, niezwykle popularnego piosenkarza. Wraz z nowo poznaną Natashą Kwon-Schwartz Brenda Song i innymi koleżankami chcą zostać statystkami w nowym wideoklipie gwiazdora. Po nagraniu Jordan i Brittany wpadają na siebie i wymieniają się przypadkowo telefonami komórkowymi.
Ucieczka  z  przedmieścia  Stuck  in  the  Suburbs  2004 

Dodano: 1231 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 3154 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Żona idealna / The Good Wife - Sezon 1 Odcinek 6
Alicia (Julianna Margulies) to szczęśliwa mężatka z 15-letnim stażem i matka dwójki nastolatków. Florrickowie mieszkają w eleganckiej dzielnicy Chicago, mają wpływowych znajomych, a ich dzieci chodzą do najlepszej szkoły w okolicy. Życie głównej bohaterki zmienia się diametralnie w dniu, w którym na jaw wychodzą kompromitujące fakty związane z nagannym pełnieniem funkcji publicznej przez jej męża. Zawistni intryganci bardzo skutecznie przeprowadzają atak mający na celu całkowitą dyskredytację Petera (Chris Noth) w oczach opinii publicznej. Ujawniają nie tylko kwestie korupcyjne, ale także nagrania z jego intymnych spotkań z rozmaitymi kobietami. W efekcie Florrick zostaje skazany i trafia do więzienia. Wszyscy stawiają sobie pytanie: jak na te wszystkie rewelacje zareaguje jego żona? Czy będzie wspierać swego niewiernego męża, a może jednak się z nim rozwiedzie? Tymczasem Alicia sprzedaje dom, przeprowadza się z dziećmi do mieszkania w innej dzielnicy i postanawia wrócić do wyuczonego zawodu prawnika. To oczywiste, że po tak długim, 13-letnim okresie zajmowania się jedynie domem i sprawami rodzinnymi bohaterka spodziewa się problemów
ze znalezieniem pracy. Nieoczekiwanie pomocną dłoń wyciąga do niej przyjaciel z dawnych lat - Will Gardner (Josh Charles) z korporacji prawniczej Stern, Lockhart & Gardner.
Żona  idealna  The  Good  Wife  Sezon  1  Odcinek  6 

Dodano: 1205 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 776 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Area 51 (2011)
Specjalista od niebezpiecznych materiałów Ethan Cole zostaje wysłany, aby zbadać sygnał SOS z obszaru o nazwie Area 51.
Wybuch spowodował tam uwolnienie wirusa i automatycznie zamknął obiekt badawczy.
Area  51  2011 

Dodano: 1433 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1042 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Miss Marca / Miss March (2009) Napisy PL
Przygotuj się na najbardziej niegrzeczną, wulgarną i sprośną komedię – Miss Marca - w pełnej wersji, zawierającej super seksowne sceny i skandaliczne gagi, których nie mogłeś zobaczyć w kinie! Zach Cregger i Trevor Moore (współzałożyciele trupy komediowej The Whitest Kids U’Know) ruszają w największą podróż w swoim życiu jako Eugene i Tucker – dwaj kumple zmierzający do legendarnej Playboy Mansion, aby odnaleźć Cindi (Raquel Alessi) – dziewczyny Eugene’a, która z dziewicy przemieniła się w dziewczynę z rozkładówki!
Miss  Marca  Miss  March  2009  Napisy  PL 

Dodano: 1491 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1298 | Komentarzy: 0
Brak oceny