Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 20922
 
Tylko Muzyka / Must be the Music – Sezon 6 Odcinek 9
„Tylko muzyka. Must be the music” to nowe muzyczne talent show, w którym zobaczymy najbardziej utalentowanych muzycznie ludzi w Polsce. Wyłonieni w drodze eliminacji powalczą o sławę, pieniądze i sympatię widzów. Z pewnością spróbują zaskoczyć nas swoim głosem, umiejętnością gry, niebanalną osobowością, a także własnymi piosenkami.
Tylko  Muzyka  Must  be  the  Music  Sezon  6  Odcinek  9 

Dodano: 272 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1587 | Komentarzy: 0
Brak oceny
O czym marzą faceci / One Night at McCool's (2001) Lektor PL
Wszystko zaczęło się pewnej nocy w barze u McCoola. Tej nocy lokal tętnił życiem. Za barem stał Randy ( Matt Dillon), a jego brat, prawnik Carl (Paul Reiser) pozostał w nim nawet po zamknięciu. Detektyw Dehling (John Goodman) został wezwany do baru, gdy popełniono w nim morderstwo. Tych mężczyzn połączy ze sobą coś więcej niż to, że znaleźli się na miejscu zbrodni - staną się sobie bliscy za sprawą olśniewająco pięknej młodej kobiety o imieniu Jewel (Liv Tyler) Jewel stanie się spełnieniem ich najskrytszych marzeń. Dla niej gotowi będą wyrzec się wszystkiego, czym do tej pory żyli i zapomnieć o całym bożym świecie. Cena, jaką zapłacą, będzie wysoka, bo Jewel chce więcej , niż mogą jej dać. Jest niczym żywioł, którego nie można okiełzać, wyzwanie, któremu nie sposób stawić czoła... "O czym marzą faceci" to utrzymana w zawrotnym tempie czarna komedia z zaskakującym finałem i gwia
O  czym  marzą  faceci  One  Night  at  McCool's  2001  Lektor  PL 

Dodano: 1264 dni temu Od: nick Wyświetlony: 623 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Lista klientów / The Client List - Sezon 2 Odcinek 8
Lista klientów (The Client List) odcinek online Riley Parks (Jennifer Love Hewitt) była królowa piękności, a obecnie żona i matka jest zmuszona do podjęcia pracy w salonie masażu, kiedy jej rodzina staje u progu bankructwa. Niestety szybko okazuje się, że jej klienci oczekują czegoś więcej niż masażu. Riley potajemnie dołącza do kręgu prostytutek, świadczących usługi bogatym i potężnym biznesmenom. Kiedy prawda wychodzi na jaw jej rodzina zostaje wystawiona na próbę, a Riley musi podjąć decyzję: iść do więzienia i już nigdy nie zobaczyć dzieci, czy wyjawić adwokatowi listę swoich klientów.
Lista  klientów  The  Client  List  Sezon  2  Odcinek  8 

Dodano: 455 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 463 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Hawaii Five-0 Sezon 3 Odcinek 2
Opowiada o specjalnej grupie, utworzonej do walki z przestępczością na Hawajach. Steve McGarrett, należący niegdyś do “Fok” (Navy SEAL), wraca na Hawaje i zajmuje miejsce swego ojca. Tworzy elitarny zespół, w skład którego wchodzą: detektyw “Danno” Williams, lokalny detektyw Chin Ho Kelly i kuzynka China – “Kono” Kalakaua. Skupiają się na tępieniu przestępców, nie przejmując się biurokracją.
Hawaii  Five-0  Sezon  3  Odcinek  2 

Dodano: 664 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 203 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Mów mi Fitz / Call Me Fitz (2010) - Sezon 1 Odcinek 4
Richard "Fitz" Fitzpatrick (Jason Priestley) jest sprzedawcą samochodów. Mężczyzna jest zepsuty do szpiku kości i pozbawiony wszelkich zasad moralnych. Prowadzi beztroskie życie, w którym nie stroni od używek, szalonej zabawy i przypadkowego seksu. Wszystko się jednak komplikuje, kiedy Fitz powoduje wypadek, w wyniku którego jego pasażerka odnosi bardzo poważne obrażenia i zapada w śpiączkę.
Mów  mi  Fitz  Call  Me  Fitz  2010  Sezon  1  Odcinek  4 

Dodano: 1250 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1049 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Last Chance Harvey (2008) Napisy PL
Harvey Shine (Dustin Hoffman) to samotny nowojorczyk, którego posada znajduje się na włosku. Przed wykonaniem zadania, jakie powierzył mu szef, które może uratować mu pracę, Harvey musi wylecieć do Londynu na ślub swojej córki. Tam czeka go szereg nieprzyjemnych zaskoczeń oraz spotkanie z niejaką Kate (Emma Thompson), które może odmienić życie dwojga tych ludzi.
Last  Chance  Harvey  2008  Napisy  PL 

Dodano: 1200 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 446 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Graficiarze / Wholetrain (2006) Lektor PL
Grficiarze to trzymający w napięciu film o trudach dorastania w wielkim mieście, będący jednocześnie wnikliwym portretem subkultury malarzy graffiti. Film stawia pytania o granice wolności twórczej. Zdjęcia realizowane były w Warszawie.Czterech przyjaciół tworzy zgraną załogę graficiarzy. Ich odważne -wrzuty- pojawiają się w najbardziej niesamowitych miejscach, wzbudzając podziw rówieśników. Pewnego dnia na ich terenie pojawia się konkurencja - nowa ekipa, której malarskie dokonania przebijają twórczość przyjaciół. Rozpoczyna się ostra rywalizacja, w którą zdecydowanie wkracza policja, usiłując ująć wandali. W końcu zdarza się nieszczęście - podczas ucieczki po akcji ginie jeden z writerów, co zmienia na zawsze życie pozostałych chłopaków i doprowadza do pojednania skłóconych
Graficiarze  Wholetrain  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1262 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1136 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ong-bak (2003) Lektor PL
W zalesionej dolinie, z dala od zamętu i hałasu miasta, leży Nong Pradu, spokojna tajlandzka wioska, w której stoi czczony posąg Bezgłowego Buddy, nazywany także Ong Bak. Głowę Ong Bak ukradł pewien mieszkaniec wioski, a czyn ten pogrążył Nong Pradu w smutku i żałobie. Ting, chłopiec mieszkający w świątyni, po kryjomu studiował z ksiąg trzymanych w komnacie, której strzegł, starożytną sztukę tajskiego boksu. Jego wciąż doskonalone umiejętności stały się śmiercionośną bronią. Teraz pozwolą mu podjąć się zadania odzyskania głowy Ong Bak. Ting podążą tropami złodzieja aż do Bangkoku, by tam zażądać od niego zwrotu świętej relikwii. W swej podróży Ting, dzięki niezwykłej sprawności i znajomości tradycyjnej sztuki walki Muay Thai, będzie mógł stawić czoła wielu przeciwnikom. Nieraz zaryzykuje własnym życiem, by przywieźć Ong Bak z powrotem do wioski.
Ong-bak  2003  Lektor  PL 

Dodano: 1054 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 910 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ale Czad! / Fired Up! (2009) Lektor PL
Shawn Colfax (Nicholas D'Agosto) i Nick Brady (Eric Christian Olsen) są gwiazdami drużyny futbolowej szkoły średniej Geralda R. Forda. Boją się perspektywy spędzenia kolejnych wakacji na obozie futbolowym. Nick wymyśla, że zamiast tam pojechać, wybiorą się na obóz cheerleaderek z ich szkoły. Chłopcy świetnie się bawią dopóki Shawn zakochuje się w pięknej kapitance cheerleaderek - Carly (Sarah Roemer), która jest podejrzliwa co do nich. Aby przekonać Carly do siebie, chłopacy będą musieli udowodnić dobre intencje Shawna przed ważnymi zawodami cheerleadingu.
Ale  Czad  Fired  Up  2009  Lektor  PL 

Dodano: 1265 dni temu Od: tral Wyświetlony: 1116 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Radio (2003) [Napisy PL]
Opowieść o białym trenerze footballu z małego miasteczka w Południowej Karolinie, który zaprzyjaźnia się z opóźnionym w rozwoju czarnoskórym mężczyzną. Ich relacje zmieniają myślenie dotąd rasistowsko nastawionych mieszkańców.
Radio  2003  Napisy  PL 

Dodano: 1263 dni temu Od: nick Wyświetlony: 302 | Komentarzy: 0
Brak oceny