Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 22024
 
Taniec z gwiazdami (Dancing with the Stars) Sezon 2 Odcinek 2
Absolutny hit tej wiosny. Show, na który wszyscy czekali aż dwa lata. „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” właśnie wraca do Polski w nowej odsłonie, z nowymi gwiazdami, które narodziły się w ciągu ostatnich dwóch lat. Dobór gwiazd i skład jury zaskoczy wszystkich. Będą widowiskowe popisy taneczne, ale i kontuzje. Zgubione w czasie treningu kilogramy, ale i z pewnością skradzione serca. Tiule, koronki i cekiny oraz pot, otarcia i ogromna satysfakcja.
Taniec  z  gwiazdami  Dancing  with  the  Stars  Sezon  2  Odcinek  2 

Dodano: 218 dni temu Od: online Wyświetlony: 1206 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Mad Men Sezon 6 Odcinek 1
Mad Men odcinek online Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku na początku lat 60. XX w. w fikcyjnej agencji reklamowej Sterling Cooper i skupia się na Donie Draperze (Jon Hamm), dyrektorze kreatywnym agencji, oraz ludziach otaczających go w życiu zawodowym i prywatnym. Serial przedstawia zmiany obyczajowe zachodzące w Ameryce tamtych lat.
Mad  Men  Sezon  6  Odcinek  1 

Dodano: 741 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1752 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Gremliny rozrabiają / Gremlins (1984) Lektor PL
Mały niegroźny stworek przez nieuwagę i nieodpowiedzialność swojego opiekuna zmienia się w strasznego i złośliwego potworka, który zaczyna poważnie rozabiać.
Gremliny  rozrabiają  Gremlins  1984  Lektor  PL 

Dodano: 1262 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 1162 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Dom Glassów / The Glass House (2001) Lektor PL
Po śmierci rodziców, którzy zginęli w wypadku samochodowym, 16-letnia Ruby Baker i jej 11-letni brat Rhett znajdują nowych opiekunów w starych przyjaciołach rodziców - Terrym i Erin Glass, którzy mieszkają w Malibu. Wkrótce okazuje się jednak, że państwo Glass nie przygarnęli rodzeństwa z powodu wielkiej miłości jaką do nich czują, lecz zależy im wyłącznie na polisach ubezpieczeniowych dzieci.
Dom  Glassów  The  Glass  House  2001  Lektor  PL 

Dodano: 1293 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 946 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Wszystko przed nami Odcinek 36
Serial opowiada historię młodych ludzi, którzy – po latach pracy we Włoszech – decydują się na powrót do Polski. Połączeni przyjaźnią i sprawdzeni w trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się w Mediolanie, postanawiają założyć wspólny biznes. Opierają go na lojalności, demokratycznym zarządzaniu i zasadzie, że każdy wnosi do niego to, w czym jest najlepszy.
Wszystko  przed  nami  Odcinek  36 

Dodano: 875 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 948 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Nad rozlewiskiem Odcinek 7
„Nad rozlewiskiem” to ciąg dalszy losów znanej już bohaterki, Małgorzaty Jantar. Jej postać, graną przez Joannę Brodzik, można już było oglądać w „Dom nad rozlewiskiem”, „Życie nad rozlewiskiem” i „Miłość nad rozlewiskiem”. Małgorzata to odważna kobieta, która zaryzykowała i otworzyła na Mazurach wymarzony pensjonat. Od tego czasu jej życie zupełnie się zmieniło. Bohaterka stale zmaga się z osobistymi problemami, a także niespodziankami, które nieustannie przynosi jej los… Według zapowiedzi, seria ta ma być o wiele bardziej dynamiczna, a na pierwszy plan mają wysunąć się losy młodszych bohaterów. Nie myślcie, że życie nad rozlewiskiem jest spokojne i pełne rutyny.
Nad  rozlewiskiem  Odcinek  7 

Dodano: 830 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1109 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Ranczo miłości / Love Ranch (2010) Lektor PL
Jest to historia małżeństwa, które założyło pierwszy legalny dom publiczny w Nevadzie. Interes ten okaże się dla pary testem wierności małżeńskiej.
Ranczo  miłości  Love  Ranch  2010  Lektor  PL 

Dodano: 1325 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 776 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Once Upon a Time - Sezon 3 Odcinek 13
Bohaterką serialu Once Upon a Time jest kobieta (Jennifer Morrison) z mroczną przeszłością, która zostaje przyciągnięta do małego miasteczka w Maine, gdzie magia i tajemnice baśni są prawdziwe. Pojawiają się między innymi królewna Śnieżka/siostra Mary Margaret, która jest piękną kobietą z ciemnymi włosami i bladą skórą. Zła królowa (Lana Parrila) rzuciła na nią urok, z którego wydostał ją Książę z bajki.
Once  Upon  a  Time  Sezon  3  Odcinek  13 

Dodano: 398 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 473 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Boggy Creek (2010)
Boogy Creek to thriller skupiający się na losach pięciu młodych ludzi, których ścieżki schodzą się ze starożytną istotą zła, która zamieszkuje bagna w Boogy Creek, Texas.
Boggy  Creek  2010 

Dodano: 1262 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 424 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Na Wspólnej Odcinek 1439
Adam tłumaczy córce, że będą mogli wyjechać do Paryża dopiero, gdy mama wyzdrowieje. Antosi jest smutno, ale, ku zdumieniu rodziców, nie marudzi, a nawet okazuje troskę. Roztoccy dowiadują się, że firma lotnicza nie zwróci im pieniędzy za bilety, bo za późno zrezygnowali z lotu. Weronika proponuje mężowi, żeby jednak pojechał z Antosią do Paryża. Adam nie zgadza się na takie rozwiązanie. Nie chce zostawiać chorej żony bez opieki. Weronika prosi więc Kingę o pomoc w czasie nieobecności męża. Brzozowska zapewnia Adama, że będzie opiekowała się jego żoną. Roztocki nie jest przekonany do tego pomysłu, ale w końcu zgadza się wyjechać. Antosia jest bardzo szczęśliwa z tego powodu. Roztocka czule żegna się z mężem i córką zapewniając ich jeszcze raz, że świetnie sobie poradzi. Kiedy jednak zostaje sama widać, że się niepokoi. Wieczorem Adam dzwoni do Weroniki z Paryża. Chwilę potem zjawia się u niej Sebastian. Kiedy dowiaduje się co przytrafiło się Weronice, postanawia się nią zająć …
Na  Wspólnej  Odcinek  1439 

Dodano: 1446 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1949 | Komentarzy: 0
Brak oceny