Oglądaj Filmy
Filmów 13731 - 13740 z 20100
 
Całe szczęście / Just My Luck (2006) Napisy PL
Młoda dziewczyna Ashley ma największe szczęście na świecie. Przykładem tego jest na przykład potrójna wygrana w loterii pieniężnej. Jednak pewnego dnia na jej drodze staje największy pechowiec. Jej los ulega zmianie.
Całe  szczęście  Just  My  Luck  2006  Napisy  PL 

Dodano: 1572 dni temu Od: madzia88 Wyświetlony: 1054 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Taniec z Gwiazdami - Sezon 13 Odcinek 13
W trzynastej edycji programu gwiazdy wraz z partnerami, zawodowymi tancerzami, rywalizować będą w konkurencjach tanecznych. Goście w studiu, widzowie oraz jurorzy: Jolanta Fraszyńska, Janusz Józefowicz, Iwona Pavlović i Piotr Galiński, będą oceniać ich wysiłki. Z każdą edycją rosną wymagania wobec uczestników. O oprawę muzyczną zadba Tomasz Szymuś. Choreografią zajmie się Agustin Egurrola.
Taniec  z  Gwiazdami  Sezon  13  Odcinek  13 

Dodano: 1534 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 883 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Teoria Wielkiego Podrywu / Big Bang Theory Sezon 9 Odcinek 12
Teoria wielkiego podrywu odcinek online Losy dwóch jajogłowych, którzy muszą nauczyć się dużo o życiu. Leonard i Sheldon wiedzą jak rozszczepić atom, ale nie mają pojęcia jak postępować z kobietami. Gdy w sąsiedztwie pojawia się piękna dziewczyna postanawiają zostawić dotychczasowy bałagan, i poprosić ją o kilka przydatnych, życiowych wskazówek.
Teoria  Wielkiego  Podrywu  Big  Bang  Theory  Sezon  9  Odcinek  12 

Dodano: 29 dni temu Od: filmyonline Wyświetlony: 27 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Triumf Miłości Odcinek 166
Serial "Triumf miłości" (Triunfo del Amor) z popularną parą aktorów - Maite Perroni i Williamem Levym - to popularna meksykańska telenowela. Jest to remake telenoweli z 1998 pt. El Privilegio de Amar. W Polsce serial emitowała stacja TV4. Victoria, główna bohaterka serialu "Triumf miłości", jest sławną projektantką mody, żoną znanego aktora i matką dwójki wspaniałych dzieci. Mimo to nie jest szczęśliwa - prześladują ją bolesne wspomnienia o miłości sprzed lat i córeczce, która zaginęła w dzieciństwie. 20 lat temu, jako bardzo młoda dziewczyna, Victoria była służącą w domu Bernardy, której syn, Juan Pablo miał zostać księdzem. Victoria i Juan Pablo zakochali się w sobie i spędzili razem noc. Juan Pablo zwątpił przez to w swoje powołanie, ale matka przekonała go, że nie może zrezygnować z seminarium.
Triumf  Miłości  Odcinek  166 

Dodano: 1435 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 1450 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Plebania Odcinek 1706
Na plebanii Kuba wypytuje Józefinę o przepis na grochówkę. Kuba wpadł na pomysł na katechezę w szkole pod tytułem „.. głodnych nakarmić”. Kuba proponuje młodzieży m w ramach lekcji wyjście w teren i nakarmienie bezdomnych ludzi. Agnieszka zamierza zbliżyć się do burmistrza i proponuje swoją pomoc w przygotowaniach do wesela. Pokazuje Karolowi ślubną sesję fotograficzną wykonaną w zakładzie foto, w którym pracuje jej koleżanka Iwona. Przy wysypisku śmieci gdzie mieszkają bezdomni -Kubie udaje się „zaprzęgnąć” młodzież do gotowania. Do proboszcza przychodzi Adela, która prosi o radę. Zamierza przenieść się do domu seniora. Nie chce być ciężarem dla wnuków.
Plebania  Odcinek  1706 

Dodano: 1617 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 265 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Obława (2012) PL
W mrocznych czasach losy dwóch mężczyzn i dwóch kobiet splączą się w nieprzewidywalnej intrydze, w której każda postać skrywa mroczną tajemnicę, a zdrada objawi wszystkie swoje zaskakujące oblicza… W doborowej obsadzie, obok genialnego Marcina Dorocińskiego, świetny Maciej Stuhr, który debiutuje jako czarny charakter, Weronika Rosati w uznanej przez krytyków za rewelacyjną kreacji skrajnie odmiennej od jej wizerunku, oraz odkrywająca również nowe wcielenie Sonia Bohosiewicz. W drugim planie „Obławy” pojawiają się też Andrzej Zieliński oraz – trudni do rozpoznania – Anna Guzik i Alan Andersz.
Obława  2012  PL 

Dodano: 1082 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 869 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Annapolis (2006) Lektor PL
Film opowiada historię rekruta Amerykańskiej Akademii Marynarki Wojennej, który chce spróbować swoich sił w nieznanym i wrogim środowisku. Jest to opowieść o sile i uporze, które pomagają zrealizować każde marzenie.
Annapolis  2006  Lektor  PL 

Dodano: 1824 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 574 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Paul (2011) Lektor PL
Film opowiada o dwóch angielskich komiksomaniakach (Nick Frost i Simon Pegg) jadących na zlot fanów komiksów do Ameryki. Podróżując przez pustynny stan Nevada trafiają do słynnej bazy wojskowej Area 51, gdzie spotykają kosmitę imieniem Paul (Seth Rogen). Te spotkanie na zawsze odmieni ich życie...
Paul  2011  Lektor  PL 

Dodano: 1600 dni temu Od: madzia Wyświetlony: 442 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Miłość i inne używki / Love and Other Drugs (2010) Lektor PL
Przedstawiciel farmaceutyczny sprzedaje viagrę, starając się utrzymać na powierzchni rynku farmaceutycznego. Umawia się z młoda kobietą, która choruje na Parkinsona. Zaczyna się rodzić między nimi uczucie.
Miłość  i  inne  używki  Love  and  Other  Drugs  2010  Lektor  PL 

Dodano: 1629 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 2860 | Komentarzy: 0
Brak oceny
Julia - Odcinek 19
Anita umawia się z Darkiem na randkę. Podczas spotkania przekazuje chłopakowi intrygujące informacje o Julce. Chmielewska, obawiając się, że Darek wykorzysta te informacje przeciwko niej, zgadza się na spotkanie. Monika bezskutecznie próbuje zbliżyć się do Janka. Janicki pozostaje obojętny. Pod koniec dnia Julia otrzymuje dobrą wiadomość od mamy - operacja Natalki może odbyć się jeszcze w tym roku.
Julia  Odcinek  19 

Dodano: 1483 dni temu Od: filmytv Wyświetlony: 3097 | Komentarzy: 0
Brak oceny